Odkryli tajemniczy pokój w domu prababci. Osłupieli po otwarciu drzwi
Remonty starych domów bywają związane z odkrywaniem ciekawostek o mieszkających tam ludziach, a nawet specjalnych schowków czy wręcz pokoi. Przekonała się o tym pewna tiktokerka, która natknęła się na zamknięty pokój w domu należącym przed laty do jej prababci.
Pochodząca z meksykańskiego stanu Sonora tiktokerka Dayanne Flores, która prowadzi profil pod pseudonimem "dayannefloresa" porządkowała dom po zmarłej prababci. Stara posiadłość przez lata była pozostawiona bez opieki. Kobieta przekonała się, że kryje w sobie zaskakującą tajemnicę.
Odkryli tajemnicze drzwi w domu prababci. Oto co było w środku
Dayanne razem z partnerem segregowali pamiątki, bibeloty oraz rzeczy codzienne przodkini. W pewnym momencie para odkryła drzwi, których nie dało się otworzyć. Trzeba było włożyć w to sporo siły. Co było wewnątrz? Kiedy Dayanne i jej partner weszli do tajemniczego pokoju prababci, w środku zobaczyli bardzo dużo religijnych, katolickich obrazów oraz dewocjonaliów. W środku znajdowały się też starodawne meble oraz wiele pudełek o nieznanej zawartości.
Wizyta w tajemniczym pokoju prababci stała się prawdziwym hitem wśród internautów. Tiktokerka nagrała dwa filmy, które łącznie obejrzało ponad 55 milionów użytkowników. Nie zabrakło też komentarzy. "Kiedy pokazałaś, co jest w środku, dostałem dreszczy" - napisał jeden użytkowników. "Od zawsze marzę o znalezieniu się w domu mojej babci w Meksyku i odkryciu tajemniczych drzwi i pokoi, wejściu do środka i zgubieniu się w nich" - dodała inna z osób.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Nowy aranż. Sypialnia retro
Filmy ze starymi domami podbijają TikTok
Na TikToku można znaleźć wiele nagrań, w których internauci dzielą się podobnymi odkryciami. Duże zainteresowanie wzbudziła Kornelia, która jest architektką wnętrz i prowadzi popularny profil "ksnatelier". Postanowiła pokazać użytkownikom dom jej prababci z 1915 roku, a także to, co znalazła w środku.
Odkryła m.in. wypisy ze szpitala czy czasopisma religijne - najstarszy egzemplarz z 1926 roku. W egzemplarzu z 1947 roku znaleźć można informacje o losach świata i Polaków po wojnie - słyszymy na filmiku architektki.
Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl