Blisko ludziOdmówiła drugiej randki. Reakcja mężczyzny szokuje. "Mam dość"

Odmówiła drugiej randki. Reakcja mężczyzny szokuje. "Mam dość"

Dziewczyna odmówiła drugiej randki
Dziewczyna odmówiła drugiej randki
Źródło zdjęć: © TikTok | Kyle Estella

09.11.2021 13:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To, co przeżyła Kyle Estella trudno nazwać inaczej, niż randkę z piekła rodem. Młoda kobieta przyznała na TikToku, że po takim doświadczeniu nie ma ochoty w najbliższym czasie na jakiekolwiek spotkania. Trudno jej się dziwić.

Kyle Estella zdecydowała się opublikować na TikToku przebieg swojej rozmowy z mężczyzną, któremu odmówiła kolejnego spotkania. Jego reakcja pozostawia wiele do życzenia; zachowanie jest wręcz naganne! Po grzecznej odmowie ze strony kobiety, randkowicz wysłał jej cały ciąg nieprzyjemnych wiadomości. Kyle ostrzega inne użytkowniczki TikToka przed takimi relacjami.

Odmówiła drugiej randki. Tego się nie spodziewała

To po prostu nie było to. Po pierwszym spotkaniu Kyle wiedziała, że z mężczyzną nie ma wspólnych tematów, a rozmowa krótko mówiąc się nie kleiła. Aby zachować się fair, młoda kobieta odmówiła kolejnego spotkania i szczerze przyznała, że nic nie czuje do mężczyzny. Ten nie przyjął tego zbyt dobrze. Od razu zaczął wypisywać do Kyle cały łańcuch wiadomości, domagając się, aby zapłaciła w takim razie za odbytą kolację oraz miejsce parkingowe, z którego skorzystał podczas ich spotkania. Domagał się również, aby Kyle założyła konto w aplikacji PayPal, gdyż nie przyjmuje przelewów w inny sposób.

- Mam dość randkowania - wyznała na TikToku dziewczyna.

Okazało się jednak, że nie jest to koniec przykrej historii.

Mężczyzna skontaktował się ze znajomą Kyle

Urażony randkowicz nie dał za wygraną. Udało mu się połączyć poprzez aplikację randkową ze znajomą Kyle, którą zaczął wyzywać - wszystko po to, by w jakiś sposób zwrócić na siebie uwagę kobiety. Koleżanka Kyle od razu do niej napisała, dodając, że później mężczyzna w obraźliwy sposób skomentował jej zdjęcia.

Cała historia Kyle wywołała ogromne poruszenie na TikToku - komentujący nie mogą uwierzyć w tak niewłaściwe zachowanie mężczyzny.

- Kolejny przykład mężczyzny, który czuje się uprawniony do kobiety tylko dlatego, że kupił obiad. Potem poprosił o zwrot pieniędzy, gdy nie dostał tego, czego chce czytamy w komentarzach do nagrania.

- Uczelnia nie zwraca opłaty za zgłoszenie, jeśli zostaniesz odrzucony - zażartował kolejny użytkownik.

Sądząc po ilości komentarzy, podobnych historii jest znacznie więcej. Trudno uwierzyć, że ktoś może mieć na tyle tupetu, aby postąpić w taki sposób, jak mężczyzna z randki Kyle.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (38)
Zobacz także