GwiazdyOgromny ogród Klaudii Halejcio. Aktorka spędza w nim czas z bliskimi

Ogromny ogród Klaudii Halejcio. Aktorka spędza w nim czas z bliskimi

Klaudia Halejcio - Urlop i 30. urodziny w Grecji
Klaudia Halejcio - Urlop i 30. urodziny w Grecji

23.08.2021 09:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ostatnio w życiu Klaudii Halejcio sporo się działo. Aktorka urodziła swoje pierwsze dziecko oraz przeprowadziła się z partnerem do luksusowej willi. Teraz chętnie publikuje zdjęcie zrobione na terenie posiadłości.

Klaudia Halejcio pierwszy raz pojawiła się przed kamerami już jako mała dziewczynka. Rola w kultowym serialu "Złotopolscy" sprawiła, że później miała okazję zagrać jeszcze w kilku innych serialach oraz filmach. Niedługo do kin trafi film "Gierek", w którym wystąpiła.

Aktorka jednocześnie stara się rozwijać karierę w mediach społecznościowych. Jej profil obserwuje już ponad pół miliona osób. Bycie influencerką wiążę się z pokazywaniem swojego życia prywatnego, dlatego Klaudia Halejcio regularnie pokazuje, co u niej słychać.

Dom marzeń

Właśnie opublikowała fotografię zrobioną podczas niedzielnego obiadu w swoim ogrodzie. Halejcio ma w nim duży stół ze szklanym blatem oraz wygodne welurowe krzesła.

Celebrytka podkreśliła, że bardzo ważny jest dla niej czas, który może spędzić z rodziną i przyjaciółmi. "Pamiętajcie, by pielęgnować relacje z bliskimi i dbać o wspólne spędzanie czasu"- zaapelowała.

Na zdjęciu widać tylko skrawek ogrodu. W rzeczywistości jest to spory kawałek ziemi, na której znajduje się również prywatny staw. Nie brakuje też miejsca do wypoczynku oraz przestrzeni do zabawy dla dziecka.

Obraz

Klaudia Halejcio razem z dzieckiem i przedsiębiorczym partnerem, obecnie mieszka w luksusowej willi. Para kupiła dom za 9 milionów złotych i wykończyła go z rozmachem. W pomieszczeniach dominuje marmur, drewno i połyskujące dodatki.

Celebrytka przyznała, że wzięli kredyt na spełnienie swojego marzenia. Początkowo żartowała, że nie widziała, co było w dokumentach, które podpisała, ale później na poważnie wyjawiła kulisy przedsięwzięcia. "Rozłożone na 30 lat. Wspólnie, więc spoko" - wyjawiła w rozmowie z Pomponikiem. "Mówię serio. Trzeba spłacać co miesiąc. Jak nie, to masz przerąbane" - zapewniła.

Aktorka stara się ukrywać partnera przed blaskiem fleszy, ale wiadomo, że ukochany ma na imię Oskar i prężnie działa w branży internetowej. Prowadzi kilka firm. "We wszystkich zatrudniam ponad 100 osób. Moje agencje obsługują największe budżety marketingowe dla polskich i globalnych marek" - chwalił się w portfolio.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (95)