Trwa ładowanie...
d1r71fc

Okrzyknięto ich najseksowniejszymi policjantami na świecie. Internautki oszalały

Szaleństwo to mało powiedziane. Zainteresowanie funkcjonariuszami było tak wielkie, że administratorzy profilu Gainesville Police Department musieli podjąć radykalne kroki. Ale co się dziwić, w końcu nie co dzień widzi się tylu przystojnych policjantów na raz. Zdjęcie, które opublikowali będąc na służbie, niewątpliwie przejdzie do historii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie policjantów zrobiło furorę.
Zdjęcie policjantów zrobiło furorę. (123RF.COM)
d1r71fc

Fotografia powstała w niedzielny wieczór, gdy policjanci przygotowywali się na walkę z nadchodzącym huraganem. Komentarze pod ich postem zaczęły pojawiać się w zastraszającym tempie.

"Czuję, że potrzebuję pomocy!" – pisały na początku głównie mieszkanki Florydy. "I jak tu się oprzeć tym młodym, silnym, przystojnym, odważnym, seksownym, pysznym, męskim... nie pamiętam, dokąd miała zmierzać ta moja wypowiedź " – napisała internautka, a kolejna dodała: "Jeszcze tylko szczeniak i będzie kalendarz. Wtedy z pewnością odbudujemy Teksas i Florydę."

Jak podaje washingtonpost.com, w ciągu kilku dni zdjęcie "wyszło" poza obszar Gainesville i zawojowało całą Amerykę. Wielu uznało, że w perspektywie nadciągającego huraganu zabawna fotografia pięknych mężczyzn daje wytchnienie i pozwala na chwilę zapomnieć o strachu i tych wszystkich krzywdach, jakie wyrządziła Irma. "Potrzebowałam trochę uśmiechu po prawie tygodniu walki", "Te komentarze kobiet sprawiły, że naprawdę się śmiałem po raz pierwszy od czasu, gdy Irma w nas uderzyła. Dziękuję wszystkim paniom" - zdradzali internauci. Już w środę post udostępniło pół miliona osób.

d1r71fc
Facebook.com
Podziel się

Policjanci poinformowali, że kalendarz powstanie. A zyski przekażą na wszelkie działania związane z naprawą tego, co huragan zniszczył. Panowie zdradzili również, że tylko jeden z nich wciąż jest singlem. "Słodki Jezu ... złamałam prawo, aresztujcie mnie proszę" – wzdychały internautki.

Facebook.com
Podziel się

Departament Policji w Gainesville słynie z tego, że skrupulatnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych. Rok temu furorę zrobił film, na którym policjanci grali w koszykówkę z nastolatkami. Zrobili to po tym, gdy ludzie skarżyli się, że dzieciaki zbytnio hałasują swoim graniem. Sprawa zrobiła się na tyle głośna, że sam Shaquille O'Neal złożył im wizytę i pochwalił oficerów.

d1r71fc
twitter.com
Podziel się

Jednak tym razem pojawił się problem. Liczba niemoralnych propozycji była zatrważająca. Policjanci stali się obiektami westchnień, celebrytami i… wpis zniknął. Ciekawe, jak daleko posunęły się internautki, że zdecydowano o jego usunięciu? Może sława przerosła głównych bohaterów. Albo ich żony?

Zobacz też: Romanowska zachwyca się Maślakiem: "Mamy niesamowicie przystojnych mężczyzn!"

d1r71fc

Podziel się opinią

Share

d1r71fc

d1r71fc
d1r71fc