Blisko ludziOlga Kalicka o wyborach prezydenckich 2020. Zasugerowała, na kogo zagłosuje w II turze

Olga Kalicka o wyborach prezydenckich 2020. Zasugerowała, na kogo zagłosuje w II turze

Olga Kalicka zdradziła swoje poglądy polityczne
Olga Kalicka zdradziła swoje poglądy polityczne
Źródło zdjęć: © East News | East News
Dominika Czerniszewska
05.07.2020 11:30

Coraz więcej osób ze świata show-biznesu otwarcie mówi na temat swoich poglądów politycznych. Teraz Olga Kalicka między słowami dała do zrozumienia, na kogo zagłosuje. Podpadła tym swoim fankom.

"Do wyborów prezydenckich pozostał tydzień. Niech to będzie tydzień refleksji... czy chcę dalej żyć w kraju, który nie szanuje uczuć moich najbliższych? Czy kultura, którą tworzę, ma być wciąż na ostatnim miejscu? Lubię zmiany, bo to one inspirują i sprawiają, że możemy wciąż iść do przodu i się rozwijać" – napisała Olga Kalicka na swoim profilu na Instagramie, dając do zrozumienia, że zagłosuje przeciw obecnemu prezydentowi.

Olga Kalicka o swoich poglądach politycznych

Niektórym internautom nie spodobał się jej post. Uważają oni, że aktorka narzuca im swoje zdanie. "Przestaję obserwować profil. Niestety coraz częściej można zaobserwować, że osoby, które mają obecnie swoje 5 minut, narzucają innym poglądy polityczne. Ta decyzja ma być każdego z nas indywidualna i anonimowa" – napisała jedna z byłych już obserwatorek.

"A ja mam taką propozycję... Może niech każdy zagłosuje, jak sam uważa? Męczące to narzucanie zdania przez innych: 'chcę tego, a nie tego'. Dajmy innym zagłosować według siebie" – dodała kolejna użytkowniczka Instagrama. Takich komentarzy było jednak o wiele więcej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (709)
Zobacz także