Blisko ludziOliwia Bieniuk po raz pierwszy zabrała głos. Odniosła się do sprawy ojca Jarosława Bieniuka

Oliwia Bieniuk po raz pierwszy zabrała głos. Odniosła się do sprawy ojca Jarosława Bieniuka

Olwia Bieniuk odniosła się do sprawy ojca Jarosława Bieniuka
Olwia Bieniuk odniosła się do sprawy ojca Jarosława Bieniuka
Źródło zdjęć: © East News
Dominika Czerniszewska

16.09.2020 17:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oliwia Bieniuk jest córką Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Choć ma dopiero 17 lat, powoli wkracza do świata show-biznesu. Teraz udzieliła szczerego wywiadu.

Po walce z ciężką chorobą Anna Przybylska odeszła, gdy jej córka miała 12 lat. "Nigdy nie zapomnę dnia śmierci mamy" - powiedziała Oliwia Bieniuk na łamach "Vivy".

Oliwia Bieniuk o ojcu Jarosławie Bieniuku

W najnowszym numerze "Vivy" ukarze się wywiad z Oliwą Bieniuk. Po raz pierwszy 17-latka publicznie zabrała głos w sprawie zarzutów Sylwii Sz. skierowanych do Jarosława Bieniuka.

"Zawsze wierzyłam tacie, choć kiedy to wszystko się zaczęło, byłam w szoku. I długo do mnie nie docierało to, co się dzieje. Z czasem jednak nabierałam przekonania, że tata wygra i wszystko się ułoży. A poza tym jestem za tym, aby ułożył sobie życie, żeby był szczęśliwy" - powiedziała w rozmowie z "Vivą".

Oprócz tego zdradziła również, jakim ojcem jest piłkarz. Od początku przykładał dużą wagę do edukacji córki. Okazuje się, że ostatnio dał jej więcej swobody, ponieważ nastolatka lada moment osiągnie pełnoletność.

"Tata powtarza, że mam się uczyć, uczyć i uczyć, a ja średnio to lubię. Wiem jednak, że to mój obowiązek. Tata kiedyś bardziej mnie cisnął z nauką, ale teraz, kiedy jestem już w liceum i za rok kończę szkołę, trochę przystopował, bo wie, że sama rozumiem, że nauka jest teraz najważniejsza" - oświadczyła.

Wcześniej, jak większość nastolatek miała buntownicze momenty. Z rozmowy dowiadujemy się, że teraz już dojrzała i wie, że kłótnie z tatą nic jej nie dadzą.

Oliwa Bieniuk chce zostać aktorką?

Oprócz udzielonego wywiadu Bieniuk pojawiła się na okładce magazynu. Ubrana w czerwoną bluzę i białe kolarki zamyślona kuca na kamieniu. Zdjęcie zrobił jej Bartek Wieczorek. Nie jest to jednak pierwsza sesja nastolatki. Kilka lat temu brała udział w kampanii reklamowej Reserved. Ostatnio stanęła przed obiektywem Martyny Milczarek, gdzie wystylizowana na paryżankę, spacerowała po Sopocie z bagietką i gazetą w ręku.

Okazuje się, że nie tylko modeling jest jej bliski. Idąc w ślady mamy, próbuje także swoich sił w aktorstwie. Zagrała już u boku m.in. Andrzeja Grabowskiego i Piotra Cyrwusa w produkcji "Jak nie zgubić siebie" autorstwa Daniela Rusina. Czyżby po liceum chciała kontynuować swoją przygodę z filmem?

Źródło: "Viva"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (21)
Zobacz także