Opowiedziała o spotkaniu z mamą. Ma 92 lata

Opowiedziała o spotkaniu z mamą. Ma 92 lata

Izabela Trojanowska opowiedziała o spotkaniu z mamą
Izabela Trojanowska opowiedziała o spotkaniu z mamą
Źródło zdjęć: © AKPA
15.05.2024 16:15, aktualizacja: 15.05.2024 17:02

Izabela Trojanowska nigdy nie ukrywała, że jest blisko związana ze swoją mamą, Zofią. Niestety gwiazda nie widuje się z nią zbyt często. 15 maja zamierza jednak hucznie świętować jej imieniny. Co takiego zaplanowała?

Mama Izabeli Trojanowskiej na co dzień mieszka w Niemczech, dlatego rzadko ma okazję widzieć się ze swoją córką. Na szczęście w swoje imieniny może liczyć na jej odwiedziny. Co aktorka dla niej przygotowała? Sprawdźcie.

Izabela Trojanowska spotka się z mamą

Gwiazda "Klanu" w wywiadach wielokrotnie wyznawała, że jest szalenie rodzinną osobą. Nic więc dziwnego, że będzie świętować jej imieniny, które przypadają na 15 maja.

W rozmowie z ShowNews.pl aktorka zdradziła, że wspólnie z córką zamierzają ją odwiedzić. Co więcej, zadbały także o wyjątkowy prezent, który z pewnością ucieszy 92-latkę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Z tej okazji obsypiemy ją bzem, który uwielbia. Spędzimy razem kilka dni. Myślę, że będzie cudownie. Kiedyś często jeździłyśmy razem na urlopy. W tej chwili moja mama ma 92 lata i raczej nie wybiera się nigdzie daleko, ale na jakieś spacerki czy kawkę da się wyciągnąć".
© Materiały WP

Izabela Trojanowska szczerze o relacji z mamą

Izabela Trojanowska chętnie opowiada w mediach na temat relacji, jaka łączy ją z mamą. Dwa lata temu aktorka hucznie świętowała 90-urodziny pani Zofii, które odbyły się w jednej z restauracji w Düsseldorfie.

Okazuje się jednak, że odległość między nimi nie stanowi w ich przypadku aż tak wielkiego problemu.

"Rozmawiam codziennie z córką i z mamą. Mamy wspaniałe relacje rodzinne, ciepłe i bardzo pozytywne. Rodzina bardzo buduje mnie życiowo. Jak tylko mogę jeżdżę do Niemiec. Nadrabiam czas, kiedy przez pandemię nie mogłam odwiedzać swoich bliskich - wyznała "Super Expressowi" aktorka.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta