Trwa ładowanie...

Opowiedziała wzruszającą historię. Łzy same się cisną do oczu

Halina Mlynkova uczciła w pięknych słowach pamięć o zmarłym dziadku. Napisała też we wzruszających słowach, jakim człowiekiem był. Podkreśliła, że z szacunkiem odnosił się do kobiet.
Share
Halina Mlynkova opublikowała wzruszające zdjęcie
Halina Mlynkova opublikowała wzruszające zdjęcieŹródło: ONS.pl
d20txjp

Halina Mlynkova to polsko-czeska wokalistka. W ostatnim czasie jej życie mocno się zmieniło. Rozwiodła się i przeprowadziła z Warszawy do Pragi. Mimo odległości dzielącej jej ze stolicą, ostatnim zdjęciem nawiązała do aktualnych wydarzeń w kraju tj. Strajku Kobiet. Opublikowała sentymentalne zdjęcie z dziadkiem i napisała w pięknych słowach, jakim człowiekiem był.

Zobacz także: Bołądź załamana. "Nigdy nie zrozumiem, co się stało"

Halina Mlynkova tak pisze o zmarłym dziadku, z którym jak widać, była mocno związana:

d20txjp

"Ja i mój kochany dziadek Józef. Człowiek, który obdarzał nas wyłącznie miłością. Kiedy moja babcia, jego żona, była już starszą panią, powiedziała mi kiedyś: Widocznie nie byłam byle jaką kobietą, skoro chciał mnie taki mężczyzna jak Twój dziadek. Zawsze szanował kobiety, był i jest nadal wzorem do naśladowania. I Wam dziewczyny życzę wokół siebie takich facetów jak mój Ś.P. dziadek" - czytamy w opisie zdjęcia, które opublikowała na swoim profilu na Instagramie.

Odbiorcy wpisu wokalistki zauważyli, że jej słowa to aluzja do protestów kobiet na ulicach Warszawy. Na pewno są one przede wszystkim uczczeniem pamięci o bliskim.

"Piękna historia. Marzę, aby w Polsce było jak najwięcej Polaków potrafiących kochać i dawać szacunek innym. Tego dziś bardzo brakuje w każdej dziedzinie życia" - zauważył jeden z internautów.

Zobacz także: Zaskakujący powód. Podróżniczka i dziennikarka podzieliła się ważnym wyznaniem

1 listopada 2020 – wyjątkowe święto

Tegoroczne Wszystkich Świętych było wyjątkowe. Przez trwającą pandemię nie mogliśmy odwiedzić grobów naszych bliskich. Wiele osób wykorzystało ten czas na refleksję i wspomnienia osób, które odeszły.

Alicja Czarnecka usunęła piersi. Opowiedziała o swojej walce z rakiem

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d20txjp

Podziel się opinią

Share
d20txjp
d20txjp