Orgasm-Shot – nowoczesny zabieg ginekologii estetycznej. Specjalistka opowiada o szczegółach
Prosty zabieg, który podkręci Twoje sprawy łóżkowe? Już dostępny! Orgasm-Shot, nazywany również w skrócie O-Shot, to nowoczesny zabieg ginekologii estetycznej. Poprawia jakość doznań seksualnych oraz pomaga w problemach natury medycznej. O szczegółach opowiada dr Katarzyna Pietuch, właścicielka kliniki Ka-Medica, specjalistka ginekologii i położnictwa.
29.12.2022 09:21
O-Shot w skrócie
O-Shot, znany również jako zastrzyk orgazmu, to zabieg polegający na ostrzykiwaniu osoczem bogatopłytkowym łechtaczki i przedsionka pochwy. ,,Dzięki temu obszary intymne są lepiej ukrwione, a tym samym uwrażliwione i bardziej podatne na stymulację’’ – wyjaśnia dr Katarzyna Pietuch.
Dr Katarzyna Pietuch stosuje również inny preparat: ,,Do zabiegu O-Shot wykorzystuję preparat fibryny bogatopłytkowej PRP Synergy Innmedis i PRP Innmedis System. Są uzyskiwane podobnie jak popularne osocze bogatopłytkowe PRP – z własnej krwi pacjentki. Zabieg O-Shot można wykonywać na bazie osocza, jednak fibryna bogatopłytkowa ma bardziej zaawansowane i dużo mocniejsze działanie od PRP. Nie tylko wzmacnia i dłużej pobudza fizjologiczne procesy naprawcze, ale także sama aktywnie regeneruje powstałe ubytki. Wspomaga odbudowę naczyń krwionośnych i połączeń nerwowych, przez co wpływa na wzrost intensywności doznań czuciowych.’’
Osocze bogatopłytkowe – wyjaśniamy
Osocze bogatopłytkowe (PRP) to materiał krwiopochodny, który zawiera skoncentrowane płytki krwi. Stosowany jest w różnych gałęziach medycyny, także w ginekologii estetycznej. Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego pozwalają na uwrażliwienie tkanek, a także na ich biorewitalizację i odmłodzenie. Osocze bogatopłytkowe jest jednym z najlepszych symulatorów tkankowych. Pobudza on naturalne procesy regeneracyjne skóry, przynosi bardzo dobre efekty terapeutyczne.
Kiedy skorzystać, a kiedy się wystrzegać?
O-Shot jak każdy zabieg ma swoje wskazania i przeciwwskazania. Sprawdź, jakie problemy może rozwiązać O-Shot, a w jakich sytuacjach jest niewskazany.
Wskazania:
● brak orgazmów,
● zaburzenia libido,
● suchość pochwy,
● atrofia warg sromowych,
● rewitalizacja pochwy po porodzie,
● chęć poprawienia doznań seksualnych.
O przeciwwskazaniach mówi dr Katarzyna Pietuch: ,,Z O-Shot należy się wstrzymać jeśli występuje infekcja intymna, choroba nowotworowa narządów rodnych, jest się w ciąży lub ma się zaburzoną krzepliwość krwi. Przeprowadzenie zabiegu w tych okolicznościach mogłoby mieć konsekwencje szkodliwe dla zdrowia.’’
Przebieg zabiegu O-Shot
,,Ważne jest to, by przed zabiegiem odbyć niezbędną wizytę kwalifikacyjną, podczas której lekarz potwierdzi ogólnie dobry stan zdrowia pacjentki i wyrazi zgodę na wykonanie zabiegu’’ – podkreśla dr Katarzyna Pietuch. O-Shot jest metodą małoinwazyjną, która odbywa się w gabinecie zabiegowym. Ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym trwa około 30 minut.
Zabieg składa się dwóch etapów:
● pobrania krwi obwodowej i jej odpowiedniego przygotowania,
● wykonania iniekcji w znieczuleniu miejscowym.
,,Ogromną zaletą jest to, że zaraz po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności, oczywiście jednocześnie stosując się ściśle do zaleceń lekarza’’ – dopowiada dr Katarzyna Pietuch.
Co po zabiegu? Efekty O-Shot
Rezultaty O-Shot odczuwa się w pełni po upływie około 2 tygodni. W tym czasie zachodzą procesy biorewitalizacji tkanek, prowadzące do uwrażliwienia ster erogennych. Efekty O-Shot to:
● ułatwienie osiągnięcia orgazmu zarówno łechtaczkowego jak i pochwowego,
● zwiększenie popędu seksualnego,
● lepsze odczucia seksualne,
● zmniejszenie bólu podczas współżycia,
● eliminacja objawów wysiłkowego nietrzymania moczu,
● poprawa ukrwienia, napięcia i uwrażliwienia stref erogennych,
● zwiększenie libido.
Efekty zabiegu O-Shot utrzymują się do około 2 lat. Można go powtarzać i w ten sposób zachować zadowalające efekty znacznie dłużej!