Trwa ładowanie...
d22keuo

Palce lizać. Personalizowane prezenty z czekolady. Nietypowe pomysły

Prawdziwie dopasowany prezent pochodzi wprost od serca. Dlatego wybierając podarek dla kogoś bliskiego, warto pokusić się o coś, co odzwierciedla charakter i zainteresowania bliskiej osoby. Przejrzyj nasze propozycje słodkich i niedrogich upominków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Taki prezent spodoba się każdemu
Taki prezent spodoba się każdemu (123RF)
d22keuo

Polecamy czekoladowe prezenty, które spodobają się każdemu. Spersonalizowany upominek z pewnością wywoła uśmiech na twarzy, a bliscy pochwalą cię za nieszablonowe podejście do tematu upominków.

Zawsze bądź w kontakcie

Osoby, które dużo czasu spędzają przed ekranem smartfona lub odwrotnie, czasem trudno się do nich dodzwonić, możesz obdarować czekoladowym telefonem. Smartfon jest wykonany z taką pieczołowitością, że łatwo się pomylić. Zorientujesz się, gdy zacznie rozpuszczać się w dłoni.

d22keuo

Własne cztery kółka

Czekoladowe autko to prezent dla fana czterech kółek i filmów w jednym. Figurka wykonana z mlecznej i białej czekolady to wiernie odwzorowany model samochodu, który swoją popularność zyskał dzięki filmom o Jamesie Bondzie. Przezroczyste pudełko skutecznie chroni przed uszkodzeniami oraz odciskami palców ciekawskich. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by potraktować to małe dzieło sztuki jak nietypową przekąskę.

  Fotolia
(Fotolia)

Dla melomana

Miłośnicy muzyki również mogą liczyć na coś interesującego. Ulubiona melodia może być równie aksamitna co najlepsza, belgijska czekolada. Dlatego wszyscy pasjonaci muzyki, którzy uwielbiają klimat retro, z pewnością docenią czekoladę do złudzenia przypominającą kasetę magnetofonową. Dla fanów głębszych dźwięków i niepowtarzalnych smaków przygotowano również płyty gramofonowe odlane z najlepszej gorzkiej, mlecznej i białej czekolady.

Na długie wieczory przed telewizorem

Jeśli bliska osoba spędza dużo czasu przed telewizorem, możesz pomyśleć o smacznej i tematycznej przekąsce. Pilot do telewizora wykonany z dużą dbałością o detale to mieszanka ciemnej "obudowy" oraz mlecznych przycisków. Zarówno prezent, jak i kartonik imitujący prawdziwe pudełko na sprzęt elektroniczny z pewnością wywoła uśmiech na twarzy.

Dla graczy

Wieczorny seans to nie jedyna kanapowa rozrywka. Osobom, które lubią umilać sobie czas graniem na konsoli z pewnością spodoba się czekoladowy joystick z kolorowymi wstawkami. Doskonale leży w dłoni i przyda się podczas wielogodzinnych imprez.

d22keuo

Po wyczerpującym treningu

Ci, którzy zamiast siedzieć na kanapie wolą się pomęczyć, z pewnością ucieszą się z prezentu, który nawiązuje do ich sportowych zmagań. Czekoladowe piłki to doskonała przekąska, która dodatkowo zaskakuje szczegółowym wykonaniem. Młodszym graczom spodoba się również but piłkarski w całości odlany z mlecznej czekolady.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d22keuo

Podziel się opinią

Share
d22keuo
d22keuo