ycipk-3r7exr

Palety cieni do powiek – świetne akcesorium dla wielbicielek makijażu

Palety cieni do powiek są niesamowicie popularne i pozwalają w wygodny sposób wykonać makijaż o dowolnej kolorystyce. Poniżej prezentujemy klika godnych uwagi zestawów, które możesz kupić dla siebie albo na świąteczny prezent dla bliskiej osoby.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cienie do powiek można kupić w mniej lub bardziej rozbudowanych zestawach
Cienie do powiek można kupić w mniej lub bardziej rozbudowanych zestawach (iStock.com, Fot: YakubovAlim)
ycipk-3r7exr

Palety cieni do powiek – największe zalety

Palety cieni do powiek mają mnóstwo zalet, które doceniają zwłaszcza panie lubujące się w makijażu i eksperymentujące ze swoim wizerunkiem. Jedną z najważniejszych jest oszczędność. Zestawy kilku, kilkunastu kosmetyków kosztują często więcej aniżeli pojedyncze cienie, jednak w ostatecznym rozrachunku możemy zapłacić za niej mniej niż za pojedyncze cienie osobno (zwłaszcza jeśli skorzystamy z promocji).

ycipk-3r7exr

Palety pozwalają również utrzymać porządek w kosmetyczce, nie rozsypują się i nie gubią. Ponadto ułatwiają wykonanie modnego makijażu oczu, który zwykle składa się z kilku odcieni jednego koloru roztartych na różnych obszarach i zagłębieniach powieki. Ten sposób malowania nadaje głębię spojrzeniu i nierzadko poprawia kształt oczu. Najmodniejsze jest jednak łączenie różnych kolorów na powiece, dlatego jeśli lubimy eksperymentować z makijażem, możemy skusić się na paletę z cieniami w różnych, nawet kontrastujących ze sobą odcieniach.

Pixabay.com
Podziel się
ycipk-3r7exr

Palety cieni do powiek – jakie wybrać?

Palety cieni do powiek występują w wielu postaciach. Na rynku możemy dostać zarówno małe paletki, zawierające kilka cieni z jednej gamy kolorystycznej, jak i rozbudowane palety z różnymi, niezwykle barwnymi cieniami o różnej fakturze (matowymi, perłowymi itp.). Do tych drugich dołącza się nierzadko bronzery, korektory lub pomadki, które tworzą z nimi kompleksowy zestaw do profesjonalnego makijażu. To jednak nie wszystko, bo w ofercie znajdują się również palety innych kosmetyków, np. rozświetlaczy, które można potraktować jako cienie, a także palety z kosmetykami pachnącymi (np. brzoskwinią, czekoladą), które będą doskonałym prezentem pod choinkę.

Jeśli jednak zdecydujemy się na kupno dużej palety z wieloma kosmetykami, powinnyśmy mieć na uwadze, że w środku mogą się znajdować takie kolory cieni, których nie używamy na co dzień i raczej nie użyjemy w ogóle (bo np. nie pasują do naszego typu urody). Zakup rozbudowanej palety do makijażu wiąże się z całkiem sporym wydatkiem, więc jest ryzyko, że niepotrzebnie zapłacimy więcej za kosmetyki, z których nie będziemy korzystać. Niemniej wybór paletek jest tak ogromny, że na pewno znajdziemy egzemplarz idealny dla siebie.

ycipk-3r7exr
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3r7exr

ycipk-3r7exr
ycipk-3r7exr