Pamiętasz jeszcze takie ceny? Teraz są w Żabce!

22.09.2023 12:22, aktual.: 29.09.2023 10:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zabrakło masła, sera, wędliny czy mleka? Codzienne zakupy szybko i w supercenie zrobisz w Żabce.

Żabkobranie z dobieraniem. Zobacz, jakie to proste!

Nabiał, wędliny, pieczywo oraz napoje – to wszystko jest na sklepowych półkach w Żabce. I to w atrakcyjnych cenach! Znajdziesz tu produkty na pożywne śniadanie oraz kolację dla całej rodziny.

W promocji Żabkobranie w supercenie dobieranie do zakupów za minimum 10 złotych (z uwzględnieniem produktów, które nie wliczają się do tej wartości, takich jak: alkohol – z wyjątkiem piwa – papierosy, leki, suplementy, produkty dla niemowląt), możesz kupić dowolny Produkt Promocyjny za 1, 2 lub 3 złote!

Już od 18 do 23 września za 3zł otrzymasz parówki z szynki Tarczyński (220 g) lub ser żółty gouda w plastrach Hochland (135 g). Natomiast w dniach 25–30 września wpadnij na zakupy za min. 10zł do Żabki, by za 2 złote dokupić szynkę z kurcząt Drobimex (100 g) lub mleko wiejskie 2% Piątnica w butelce (1 l).

Żabka – twój najlepszy sąsiad!

W Żabce dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz. Wchodzisz i w kilka sekund znajdujesz to, czego akurat potrzebujesz do domu lub do pracy. Masz ochotę na aromatyczną kawę? W Żabce kupisz ją przy okazji zakupów. Weź na drogę i delektuj się pysznym smakiem. 

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.