Trwa ładowanie...

Pan młody popłakał się jak dziecko. Ty też to zrobisz, gdy zobaczysz nagranie

Pewnie każdy z nas choć raz uronił łzę na ślubie. Co jednak, kiedy łzami zalewa się sam pan młody? Trzeba przyznać, że jego narzeczona nie była przygotowana na aż tak emocjonalną reakcję ukochanego.

Share
Pan młody popłakał się jak dziecko. Ty też to zrobisz, gdy zobaczysz nagranie
Źródło: 123RF, fot: kzenon
d3lqx6j

Płakał, to znaczy, że kocha i jest szczęśliwy, musiała pomyśleć Angelika Taase, która jakiś czas temu stanęła przed ołtarzem w białej sukni. Wcześniej ona i jej narzeczony Randy żartowali na temat łez, które miało z nich wycisnąć wzruszenie w dniu ślubu. Żadne z nich na poważnie nie myślało o tym, że faktycznie może zacząć płakać.

Jednak w chwili, gdy Randy zobaczył ukochaną kroczącą w białej sukni do ołtarza, rozpłakał się jak dziecko. - Wyglądała tak pięknie, że nie mogłem powstrzymać łez - powiedział później w rozmowie z Huffington Post. Mężczyzna nie spodziewał się, że ten moment cały czas nagrywała jego siostra. Dzięki temu my też możemy się przekonać, jak wzruszające bywają ceremonie zaślubin.

d3lqx6j

Kiedy Angelika zobaczyła, co się dzieje, sama zaczęła płakać. Para poznała się w szkole średniej, a po kilku latach odnowiła kontakt. - Cieszę się, że kiedyś będę mogła podzielić się tym nagraniem z dziećmi i pokazać im, jak bardzo ich mama i tata się kochają - wyznała potem świeżo upieczona żona.

Zobacz też: Leo Messi wziął ślub

d3lqx6j

Podziel się opinią

Share
d3lqx6j
d3lqx6j