ModaPanna młoda zabroniła przyjść starszym osobom na wesele. W sieci zawrzało

Panna młoda zabroniła przyjść starszym osobom na wesele. W sieci zawrzało

Zaskakująca decyzja panny młodej (Adobe Stock)
Zaskakująca decyzja panny młodej (Adobe Stock)

18.02.2022 09:22, aktual.: 16.03.2022 14:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jedna z przyszłych panien młodych podzieliła się z internautami swoim planem na "idealne wesele". Kobieta postanowiła, że na ślubną uroczystość nie zaprosi własnego dziadka ani babci pana młodego. Internauci nie kryją oburzenia.

Mówią, że ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu. Niewątpliwie jest to chwila ważna, którą celebruje się w wymarzony sposób. A co jeśli marzenie to odbiega od tradycji i obecności bliskich osób?

Zaskakująca decyzja panny młodej

Amerykańska panna młoda wywołała wśród internautów niemałe oburzenie. Na jednym z popularnych forów wyznała, że na swój ślub zaprasza tylko osoby poniżej 70. roku życia. O niepojawienie się na uroczystości poprosiła zaś osoby urodzone przed 1952 r., w tym swojego dziadka oraz babcię pana młodego.

"Nie chcę, żeby jego babcia krzyczała lub hałasowała zwłaszcza podczas ceremonii, ani żeby mój dziadek rozpraszał wszystkich i ciągle potrzebował pomocy. Myślę, że ludzie będą zwracać na nich za dużo uwagi, zamiast skupić się na parze młodej" - napisała kontrowersyjna panna młoda.

Kobieta tłumaczy, że osoby po 70. roku życia i tak byłyby taką uroczystością najprawdopodobniej znudzone. "Poza tym wygodniej będzie im w domu, a dla ich opiekunów jest to okazja do wyjścia, odpoczynku, zabawy bez stresu i zamartwiania się"- tłumaczy. Amerykanka zaznacza, że jej przyszły mąż w pełni popiera jej punkt widzenia, ale "cała reszta rodziny jest wyraźnie poddenerwowana".

Komentarze internautów

Na komentarze niemniej poddenerwowanych internautów nie trzeba było długo czekać. "To bezczelne. Jak śmiesz to w ogóle robić?" - nie dowierza jeden z nich. "To smutne, a twoim dziadkom sprawisz ogromną przykrość" - zaznacza kolejny. "Krzywdzisz najbliższych" - podsumowuje inny.

Wśród komentarzy nie zabrakło jednak słów wsparcia dla decyzji przyszłej panny młodej. "To twój ślub i twoja decyzja. Zapraszaj, kogo tylko chcesz" - podkreśla anonimowy użytkownik. "Nikomu nie przeszkadzają imprezy bez dzieci, ale ustalamy górną granicę wieku i nagle wszyscy wariują. To twój ślub, rób, co tylko chcesz. Pamiętaj jednak, że część rodziny się obrazi" - zaznacza inny.

A jak brzmiałby wasz komentarz pod śmiałym wyznaniem przyszłej panny młodej?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (33)
Zobacz także