Blisko ludziPan młody w ogniu krytyki. Przed ołtarzem pojawił się w koszulce i dżinsach

Pan młody w ogniu krytyki. Przed ołtarzem pojawił się w koszulce i dżinsach

Pan młody w ogniu krytyki. Przed ołtarzem pojawił się w koszulce i dżinsach
Pan młody w ogniu krytyki. Przed ołtarzem pojawił się w koszulce i dżinsach

09.02.2022 15:19, aktual.: 12.02.2022 15:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak wywołać ogromne emocje na TikToku? Ten pan młody nie musiał robić wiele. Wystarczy, że pojawił się przed ołtarzem w zwykłej koszulce i dżinsach, a nagranie z jego ślubu zostało opublikowane na platformie. Internauci w komentarzach nie pozostawiają na nim suchej nitki.

Choć ślub i wesele wydają się być najważniejszymi wydarzeniami w życiu danej pary, do których przygotowania trwają miesiącami, a nawet latami, dla tego pana młodego ten dzień był prawdopodobnie taki sam, jak inne. Jego żona wyglądała przez ołtarzem niczym księżniczka, natomiast on wybrał najprostszy strój z możliwych. Zamiast eleganckiego garnituru i koszuli, miał na sobie czarny t-shirt i znoszone dżinsy.

Pan młody w ogniu krytyki

Nagranie ze ślubu wspomnianego pana młodego i jego ukochanej zostało opublikowane przez przyjaciółkę dziewczyny na TikToku. Para młoda zdecydowała się na ślub szybko. Zaledwie dwa miesiące po zapoznaniu się. Na samym początku filmiku możemy usłyszeć, jak przyjaciółki przyrzekają sobie, że w te wakacje się w nikim nie zakochają. Następnie jedna z nich staje na ślubnym kobiercu i... tu pojawia się zgrzyt. Ona ma na sobie piękną suknię ślubną, natomiast jej przyszły mąż - koszulkę i dżinsy.

Internauci są zszokowani

Nagranie ze ślubu młodej pary zostało polubione na TikToku przez prawie 134 tys. osób - choć w komentarzach, których jest już 7 tys., możemy przeczytać w większości słowa krytyki. Internauci zarzucają mężczyźnie, że poprzez taki strój na własnej uroczystości ślubnej, okazał swojej ukochanej, a pannie młodej, po prostu, brak szacunku. Inni piszą, że wyglądał on, jakby przed chwilą wyszedł z łóżka i pojawił się na ślubie na "szybkości".

"Czy on w ogóle wiedział, że bierze ślub?", "Wyobraź sobie, że wkładasz cały wysiłek w to, aby wyglądać pięknie, a potem twój 'narzeczony' pojawia się w takim stanie...", "Panna młoda nie wygląda na szczęśliwą. I wcale się jej nie dziwię" - czytamy w komentarzach.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (50)