Trwa ładowanie...
d2u3bnj

Patryk Vega lekceważy kwarantannę. Karolina Korwin Piotrowska krytykuje jego postawę

Karolina Korwin Piotrowska jest oburzona postawą Patryka Vegi, który nie zamierza spędzać kwarantanny w domu. "Dlaczego jest ponad prawem?" – pyta dziennikarka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karolina Korwin Piotrowska krytykuje Patryka Vegę w czasie epidemii koronawirusa
Karolina Korwin Piotrowska krytykuje Patryka Vegę w czasie epidemii koronawirusa (ONS.pl)
d2u3bnj

Podczas epidemii koronawriusa wiele gwiazd używa mediów społecznościowych, aby przekonać fanów do pozostania w domach. Zupełnie inne podejście ma jednak Patryk Vega, który nie zamierza przestrzegać zasad kwarantanny.

Patryk Vega skrytykowany przez Karolinę Korwin Piotrowską

Postawa reżysera nie spodobała się Karolinie Korwin Piotrowskiej, która opublikowała na swoim profilu na Instagramie jego zdjęcie, kierując do fanów mocny wpis.

"Podobno dzisiaj nowe zasady poruszania się. Dotychczasowych pan Vega, natchniony Duchem Świętym, nie respektował. Jakby się ktoś pytał, cały czas kręci swój film w Warszawie i okolicach, w publicznych miejscach, w rolach głównych: Stramowski, Warnke, Krolikowski" – wymienia dziennikarka. "Pan Vega jest bezkarny, robi, co chce, dzisiaj też kręci, w Wawrze podobno. Pytanie brzmi: dlaczego jest ponad prawem? Dlaczego jemu wolno, a innym nie? Ktoś wie, bo ja nie pojmuję, co się dzieje, kiedy ludziom każe się siedzieć w domu, a ten pan jest bezkarny" – zauważa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2u3bnj

Zobacz także: SIŁACZKI – program Klaudii Stabach. Historie inspirujących kobiet

d2u3bnj

Podziel się opinią

Share

d2u3bnj

d2u3bnj