Trwa ładowanie...
d1t7wvl

Patryk Vega lekceważy kwarantannę. Karolina Korwin Piotrowska krytykuje jego postawę

Karolina Korwin Piotrowska jest oburzona postawą Patryka Vegi, który nie zamierza spędzać kwarantanny w domu. "Dlaczego jest ponad prawem?" – pyta dziennikarka.
Share
Karolina Korwin Piotrowska krytykuje Patryka Vegę w czasie epidemii koronawirusa
Karolina Korwin Piotrowska krytykuje Patryka Vegę w czasie epidemii koronawirusaŹródło: ONS.pl
d1t7wvl

Podczas epidemii koronawriusa wiele gwiazd używa mediów społecznościowych, aby przekonać fanów do pozostania w domach. Zupełnie inne podejście ma jednak Patryk Vega, który nie zamierza przestrzegać zasad kwarantanny.

Patryk Vega skrytykowany przez Karolinę Korwin Piotrowską

Postawa reżysera nie spodobała się Karolinie Korwin Piotrowskiej, która opublikowała na swoim profilu na Instagramie jego zdjęcie, kierując do fanów mocny wpis.

"Podobno dzisiaj nowe zasady poruszania się. Dotychczasowych pan Vega, natchniony Duchem Świętym, nie respektował. Jakby się ktoś pytał, cały czas kręci swój film w Warszawie i okolicach, w publicznych miejscach, w rolach głównych: Stramowski, Warnke, Krolikowski" – wymienia dziennikarka. "Pan Vega jest bezkarny, robi, co chce, dzisiaj też kręci, w Wawrze podobno. Pytanie brzmi: dlaczego jest ponad prawem? Dlaczego jemu wolno, a innym nie? Ktoś wie, bo ja nie pojmuję, co się dzieje, kiedy ludziom każe się siedzieć w domu, a ten pan jest bezkarny" – zauważa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1t7wvl

Zobacz także: SIŁACZKI – program Klaudii Stabach. Historie inspirujących kobiet

d1t7wvl

Podziel się opinią

Share
d1t7wvl
d1t7wvl