Blisko ludziPaulina Młynarska pokazała swoje zdjęcie sprzed lat. Nie zawsze było jej łatwo

Paulina Młynarska pokazała swoje zdjęcie sprzed lat. Nie zawsze było jej łatwo

Paulina Młynarska pokazała swoje zdjęcie sprzed lat. Nie zawsze było jej łatwo
Źródło zdjęć: © ONS.pl
19.02.2020 08:56, aktualizacja: 19.02.2020 19:39

Paulina Młynarska pokazała fanom, jak wyglądała w wieku 32 lat. Przyznała, że w tamtym okresie przeżywała ciężkie chwile.

Paulina Młynarska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie przedstawiające jej wizerunek sprzed 17 lat. Dziennikarka przyznała, że mieszkała wówczas w Paryżu, a jej życiowa sytuacja była daleka od szczęśliwej.

Paulina Młynarska o swoim życiu

Na opublikowanym zdjęciu 32-letnia Paulina Młynarska pozowała na tle drzew w skromnej bluzce i bez makijażu. W opisie fotografii zdradziła, że w tym okresie życia pracowała w radiu France Culture i wychowywała córkę, tkwiąc w nieszczególnie udanym związku.

"Miałam piękny, wielki domu i po cichu zaczynałam myśleć, że jedyne, co mnie w nim czeka, to jakaś przedwczesna nudna starość. W ogóle był to ciężki okres, bo nie za bardzo wiedziałam, kim jestem"– przyznała.

W dalszej części wpisu możemy przeczytać o jej powrocie do Polski, pisaniu książki, powolnej nauce jogi i początkach kariery w telewizji. Dziennikarka nie przypuszczała jednak, że jej życie przybierze tak szczęśliwy obrót.

"Po 17 latach jestem tu, pod kocem w domu w Loutraki, na kolejnej emigracji. Ani tej pracy w TV, ani pisania książek, ani jogi nie przewidziałabym wtedy w najdzikszych fantazjach. Tylko Grecja była jakoś w moich marzeniach. Całą resztę przyniosło mi życie. Dziękuję ci życie" – napisała dziennikarka.

Fani byli pod wrażeniem poruszających słów Pauliny Młynarskiej i podziwiali ją za rozwój osobisty.

"Podziwiam, gratuluję rozwoju. Wszystko dopiero przede mną, a jestem w twoim wieku", "Jesteś dla nas inspiracją", 'Wspaniale, warto wierzyć" – komentowali internauci.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl