GwiazdyPaulina Młynarska usunęła post. Dziennikarka nie wytrzymała hejtu internautów

Paulina Młynarska usunęła post. Dziennikarka nie wytrzymała hejtu internautów

Paulina Młynarska usunęła post. Dziennikarka nie wytrzymała hejtu internautów
Źródło zdjęć: © Instagram.com/Paulina Młynarska
Klaudia Stabach
03.11.2018 14:04, aktualizacja: 03.11.2018 14:49

Paulina Młynarska odniosła się na swoim profilu facebookowym do ognisk odry, które pojawiły się w ostatnich dniach w Polsce i poinformowała, że zaszczepiła się przeciwko chorobie. Ten fakt wywołał lawinę krytycznych komentarzy, które przerosły dziennikarkę.

"Zdecydowałam się usunąć post, w którym spokojnie i kulturalnie podzieliłam się informacją o tym, że się zaszczepiłam przeciw odrze. Przemocowe szambo jakie wybiło z części komentarzy nie będzie się pienić na moim profilu" - napisała Młynarska.

Internauci dopytywali ją, dlaczego ustąpiła antyszczepionkowcom i usunęła wpis. Dziennikarka stwierdziła, że to błędna dedukcja, bo ona po prostu nie chciała dawać przeciwnikom szczepionek miejsca do wypisywania swoich poglądów i atakowania jej. Niestety efekt był odwrotny od zamierzonego i pod postem momentalnie pojawiły się kolejne komentarze przeciwników szczepionek.

Ten temat od dłuższego czasu mocno porusza opinię publiczną, a teraz, gdy pojawiło się ryzyko epidemii odry w Polsce, dyskusja staje się coraz bardziej zagorzała