Trwa ładowanie...
d20ckcb

Paulina Młynarska usunęła post. Dziennikarka nie wytrzymała hejtu internautów

Paulina Młynarska odniosła się na swoim profilu facebookowym do ognisk odry, które pojawiły się w ostatnich dniach w Polsce i poinformowała, że zaszczepiła się przeciwko chorobie. Ten fakt wywołał lawinę krytycznych komentarzy, które przerosły dziennikarkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina Młynarska nie wytrzymała hejtu internautów
Paulina Młynarska nie wytrzymała hejtu internautów (Instagram.com/Paulina Młynarska)
d20ckcb

"Zdecydowałam się usunąć post, w którym spokojnie i kulturalnie podzieliłam się informacją o tym, że się zaszczepiłam przeciw odrze. Przemocowe szambo jakie wybiło z części komentarzy nie będzie się pienić na moim profilu" - napisała Młynarska.

Internauci dopytywali ją, dlaczego ustąpiła antyszczepionkowcom i usunęła wpis. Dziennikarka stwierdziła, że to błędna dedukcja, bo ona po prostu nie chciała dawać przeciwnikom szczepionek miejsca do wypisywania swoich poglądów i atakowania jej. Niestety efekt był odwrotny od zamierzonego i pod postem momentalnie pojawiły się kolejne komentarze przeciwników szczepionek.

Ten temat od dłuższego czasu mocno porusza opinię publiczną, a teraz, gdy pojawiło się ryzyko epidemii odry w Polsce, dyskusja staje się coraz bardziej zagorzała

d20ckcb

Podziel się opinią

Share

d20ckcb

d20ckcb