Blisko ludziPaulina Smaszcz pokazała swój salon. Uwagę zwraca jeden szczegół

Paulina Smaszcz pokazała swój salon. Uwagę zwraca jeden szczegół

Paulina Smaszcz rozwiodła się z Maciejem Kurzajewskim
Paulina Smaszcz rozwiodła się z Maciejem Kurzajewskim
Kasia Niewiadomska

27.09.2020 09:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Paulina Smaszcz, prezenterka i dziennikarka, w 2020 roku rozwiodła się z Maciejem Kurzajewskim, z którym ma dwóch synów. Później związała się z innym mężczyzną. Na najnowszym zdjęciu opublikowanym na Instagramie Smaszcz pozuje na białej kanapie we własnym domu. Fotografie umieszczone w salonie zaskakują.

Paulina Smaszcz jest byłą żoną Macieja Kurzajewskiego

O Paulinie Smaszcz zrobiło się głośno, gdy upubliczniona została informacja o jej rozwodzie z Maciejem Kurzajewskim. Para była ze sobą związana od 1996 roku. Smaszcz i Kurzajewski mają dwóch synów – Franciszka i Juliana. W 2020 roku prezenterka zdecydowała się zakończyć swoje małżeństwo i związała się z nowym partnerem. Dziś para nie jest już razem, więc była to relacja krótkotrwała.

Prezenterka chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Na najnowszym zdjęciu, które zobaczyć możemy na jej koncie na Instagramie, Paulina Smaszcz pozuje w swoim salonie. Dziennikarka leży na białej kanapie. Ścianę zdobią fotografie przedstawiające jej synów, słynnych panów (jest tam między innymi lider zespołu Nirvana, Kurt Cobain), a także… byłego męża.

- A w moim mieszkaniu mężczyźni mojego życia: Julian Kurzajewski, Franciszek Kurzajewski, Maciej Kurzajewski, Piotr Smaszcz oraz najwspanialsi idole z kobiecych marzeń – pisze Paulina Smaszcz pod postem.

Czy to oznacza, że para znów ma się ku sobie? Raczej nie. Małżonkowie zakończyli swój formalny związek na jednej rozprawie, po czym każde z nich poszło w swoją stronę. Para nie ukrywa jednak, że mimo rozwodu łączą ich dobre relacje.

Kim jest Paulina Smaszcz?

Paulina Smaszcz od lat 90. związana jest z mediami. Prowadziła 30. Międzynarodowy Festiwal Piosenki w Sopocie, była prezenterem w Telewizji Polskiej, miała swój program w TVN Style i występowała w charakterze współprowadzącej w "Pytaniu na Śniadanie" emitowanym na antenie TVP 2. Jest też ambasadorką Fundacji "Oswoić Los", zajmującej się szeroko pojętą niepełnosprawnością.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (34)