Trwa ładowanie...

Paweł Małaszyński już tak nie wygląda. Co za zmiana! Wystarczyły trzy miesiące

Paweł Małaszyński postanowił wrócić do formy. Jego metamorfoza robi ogromne wrażenie! Zdjęciami, na których widać efekty kilkumiesięcznej pracy, pochwalił się trener aktora.

Paweł Małaszyński w trzy miesiące odmienił sylwetkę Paweł Małaszyński w trzy miesiące odmienił sylwetkę Źródło: AKPA, fot: AKPA
d1aur34
d1aur34

Paweł Małaszyński przez ostatnie lata miał tendencję do efektu jo-jo. Aktor najwyraźniej postanowił jednak wziąć się za siebie. Dzięki pomocy trenera personalnego przeszedł niemałą metamorfozę. Jak widać w jego przypadku chcieć znaczy móc.

Metamorfoza Pawła Małaszyńskiego. Aktor wyraźnie schudł

Rola w kultowym serialu "Magda M." stała się przepustką do sławy dla Małaszyńskiego. Aktor występował później regularnie w różnych produkcjach. Z czasem jednak mogliśmy go widzieć na ekranie coraz rzadziej. Nie za chętnie pokazywał się też na różnych wydarzeniach; od czasu do czasu pojawiał się w teatrze.

W jednym z udzielanych wywiadów stwierdził, że nagła popularność była nieco przytłaczająca. Jednak po zdjętych obostrzeniach, wynikających z szalejącej pandemii, wielbiciele Małaszyńskiego mogli zobaczyć spektakle z jego udziałem w teatrze "Kwadrat". Fani na pewno byli nieźle zaskoczeni - aktor bardzo się zmienił!

Paweł Małaszyński podczas premiery spektaklu w teatrze "Kwadrat" AKPA
Paweł Małaszyński podczas premiery spektaklu w teatrze "Kwadrat" Źródło: AKPA, fot: AKPA

O przemianie Pawła Małaszyńskiego mówi dumny trener

Trudno nie zauważyć, że aktor zrzucił zbędne kilogramy. Jego metamorfoza nie byłaby możliwa, gdyby nie regularne konsultacje z trenerem.

d1aur34

- Powiem krótko. Paweł Małaszyński genialny aktor i jeszcze lepszy człowiek. To, co dziś o mnie napisał wzrusza i daje power do dalszej pracy! - komentuje Leszek Klimas, przytaczając dalej wiadomość, którą dostał od aktora.

- Krótko zwięźle i w temacie: wiedza, doświadczenie, profesjonalizm, indywidualne podejście, wsparcie, motywacja, zrozumienie dla słabości, jadłospis pełen prostych przepisów i moje założenia zostały osiągnięte w trzy miesiące. Serdecznie polecam wszystkim, którzy potrzebują zmienić swoje nawyki, zadbać o siebie i schudnąć nie tylko w kilogramach, ale i w centymetrach - miał napisać Paweł Małaszyński.

Odpowiednio dobrana dieta wraz z ćwiczeniami zrobiły ogromną robotę! Aktor znów może pochwalić się szczupłą sylwetką i zarysowanymi mięśniami. Po dodatkowych kilogramach nie widać najmniejszego śladu.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Małaszyński: "Wrzuciliśmy wszystkie seriale do jednego worka i powstało "Belle Epoque""

d1aur34
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1aur34