Trwa ładowanie...

Pete Davidson miał skontaktować się z Mac Millerem tuż przed śmiercią. Wysłał mu zdjęcia

Kilka tygodni temu, gdy w świat poszła informacja o śmierci amerykańskiej gwiazdy Mac Millera, wiele osób zastanawiało się, czy przyczyną jego śmierci nie był związek jego byłej dziewczyny. Teraz pojawiły informacje, które mogą potwierdzić tę wersję wydarzeń.

Share
Pete Davidson miał skontaktować się z Mac Millerem tuż przed śmiercią. Wysłał mu zdjęcia
Źródło: Forum, fot: The Mega Agency
d3nqoqk

Na Twitterze pojawiła się informacja, która miała dotyczyć amerykańskiej gazety: "Jak podaje TMZ, Pete Davidson wysłał intymne zdjęcia z Arianą do Mac Millera, aby przestał mieć nadzieję na powrót do niej. Ona dowiedziała się o tym od jego bliskich i zakończyła związek".

Na stronie TMZ nie udało nam się znaleźć takiego artykułu. Nie wiadomo, na ile jest to potwierdzona informacja, ale internauci i tak wydali wyrok. Od czasu pojawienia się komunikatu na Twitterze rozpoczął się lincz Davida.

David i Ariana zakończyli swój związek po kilku miesiącach - to ona miała zerwać zaręczyny. Na razie nie podała oficjalnego powodu, ale na swoim Instagramie zapowiedziała, że robi sobie przerwę od mediów społecznościowych. "Czas pożegnać się na chwilę z internetem. Trudno nie natknąć się na informacje, których nie chcę widzieć. To bardzo smutne i wszyscy bardzo się staramy, aby się trzymać. Kocham was i dziękuję, że zawsze jesteście" - napisała gwiazda.

Kilka dni wcześniej gwiazda przyznała się do tego, że ma zaburzenia lękowe i nie radzi sobie z obecną sytuacją. Niedługo później oba wpisy zniknęły.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d3nqoqk

Podziel się opinią

Share
d3nqoqk
d3nqoqk