Trwa ładowanie...
d10z9c5

Piękne i gładkie stopy. Gadżety do domowego pedicure

Gładkie stopy bez wysiłku, długotrwałego tarcia i… bez zbędnych wydatków? To możliwe. Praktyczne gadżety, które ułatwiają robienie domowych zabiegów na dłonie i stopy potrafią zdziałać cuda i przynieść ogromną ulgę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Już niebawem wymienimy półbuty na sandały
Już niebawem wymienimy półbuty na sandały
d10z9c5

Domowy pedicure — zrób coś dla siebie

Praktyczne rolki do ścierania stwardniałego naskórka na stopach już od kilku lat ułatwiają pielęgnację stóp i z każdym rokiem podnosi się ich efektywność, a cena spada. Już niebawem półbuty i tenisówki zmienimy na odkryte obuwie. Jeśli zależy ci na zadbanych stopach oraz dłoniach, sięgnij po przydatne narzędzia i gadżety. Najczęściej pojawiającą się przeszkodą na drodze do pięknych, zadbanych stóp jest twardniejąca skóra na piętach. Automatyczne rolki pomogą nam ją usunąć i cieszyć się gładką i miękką skórą stóp. Pamiętajmy, że nieusuwanie zrogowaciałego naskórka może powodować bolesne pęknięcia skóry na piętach. Bez tego zabiegu stopy prezentują się bardzo nieestetycznie.

Nie tylko na stopy

Salony kosmetyczne są zamknięte, ale nie zmienia to faktu, że dłonie i stopy wymagają pielęgnacji. Każdy, kto zauważył na dłoniach wyniszczające skutki częstego mycia, może samodzielnie zregenerować dłonie, stopy, a także np. łokcie dzięki gadżetom np. do parafinowej kąpieli dłoni. Taki zabieg nie trwa długo, a odżywia i chroni dłonie. Sam krem może okazać się mało skuteczny.

Taniej niż w salonie kosmetycznym

Koszt zabiegu na stopy i dłonie to kilkadziesiąt nawet do kilkuset złotych. Nietrudno policzyć, że inwestycja w urządzenie do ścierania naskórka, utwardzania trwałych lakierów czy innych zabiegów pielęgnujących czy upiększających dłonie i stopy wyniesie nas znacznie mniej od regularnych wizyt w salonie. Choć do samodzielnego wykonywania perfekcyjnego manicure trzeba sporo wprawy i nie każdy poradzi sobie z tym sam, to wystarczy trochę poćwiczyć, aby podziwiać szybko pojawiające się efekty.

Zabiegi wykonuj regularnie

Regularna pielęgnacja jak np. moczenie dłoni lub stóp w wodzie z dodatkiem odżywczych kosmetyków i pielęgnacyjnych składników to też duża oszczędność. Warto docenić regularną pielęgnację, gdyż systematyczne powtarzanie takich zabiegów zadziała skuteczniej niż jeden inwazyjny i długotrwały zabieg. Mocno zaniedbane dłonie stopy znacznie trudniej doprowadzić "do porządku". Dodatkowo samodzielnie wykonany pedicure lub manicure będzie powodem do satysfakcji i sposobem na spędzanie wolnego czasu. Jeśli zdecydujesz się na hybrydę, pamiętaj o lampie do utwardzania lakieru oraz o frezarce, która ułatwi zdjęcie powłoki z płytek, kiedy kolor ci się znudzi lub przyjdzie czas na ponowne malowanie.

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne. Rozwój serwisu zależy od naszych czytelników. Wspierasz nas, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d10z9c5

Podziel się opinią

Share
d10z9c5
d10z9c5