Pieniądze dają szczęście. Zobacz spot z okazji Dnia Kobiet

Pieniądze szczęście dają - spot z okazji Dnia Kobiet
Pieniądze szczęście dają - spot z okazji Dnia Kobiet
Źródło zdjęć: © AKPA

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czas skończyć z mitem mówiącym o tym, że kwestie finansowe nie są ważne. Kobiety mają prawo do tego, by czuć niezależność, wiążącą się z posiadaniem pieniędzy. Dlatego wspólnie z Erą Nowych Kobiet promujemy świadome podejście do pieniędzy. Zobaczcie nasz spot z okazji Dnia Kobiet!

"Pieniądze szczęście dają" - Joanna Przetakiewicz wraz z Erą Nowych Kobiet edukują kobiety w zakresie niezależności finansowej. Jako redakcja WP Kobieta wspieramy te działania i głośno mówimy o tym, jak ważne jest posiadanie własnych środków, które dają nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale też życiowe możliwości.

Dzień Kobiet - spot redakcji WP Kobieta

Z okazji Dnia Kobiet wraz z Erą Nowych Kobiet przygotowaliśmy spot z udziałem największych polskich gwiazd. Małgorzata Kożuchowska, Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek, Joanna Koroniewska czy Ewa Chodakowska - wszystkie te kobiety otwarcie mówią, czym są dla nich pieniądze i niezależność finansowa.

Z badań na panelu Ariadna, przeprowadzonych na zlecenie WP Kobieta w 2022 r. wynika, że co piąta Polka nie ma źródeł własnego dochodu. Rozmawianie o pieniądzach w Polsce jest odbierane jako brak taktu, zwłaszcza, gdy temat podejmuje kobieta. Zazwyczaj dostaje wtedy łatkę materialistki. A warto wiedzieć i podkreślać, że pieniądze dają szczęście.

Joanna Przetakiewicz rozda 3000 książek

Spot to wisienka na torcie akcji, która ma na celu uświadamiać kobiety, że warto iść po swoje. W Dzień Kobiet w Pałacu Kultury i Nauki Joanna Przetakiewicz rozda bezpłatne 3000 tys. książek "Pieniądze szczęście dają". Jest to spotkanie otwarte, dostępne dla wszystkich.

Podczas wydarzenia będzie można też spotkać wybitnych ekspertów takich jak Adam Bodnar, Dominika Nawrocka, Aneta Wrona, Katarzyna Kucewicz czy Anna Adamczewska. Na wydarzenie możesz zapisać się TUTAJ. Zabierz ze sobą mamę, przyjaciółkę, siostrę, partnera - kogo tylko chcesz.

Z okazji Dnia Kobiet chcemy złożyć wszystkim kobietom najserdeczniejsze życzenia - niezależności, wolności i spełnienia marzeń. Również tych finansowych.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (145)
Zobacz także