"Pieniądze szczęście dają". Spędź Dzień Kobiet z redakcją WP Kobieta i Erą Nowych Kobiet

Dzień Kobiet z Erą Nowych Kobiet i redakcją WP Kobieta
Dzień Kobiet z Erą Nowych Kobiet i redakcją WP Kobieta
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

04.03.2023 12:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już za chwilę święto wszystkich kobiet. 8 marca spotkajmy się pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie, by celebrować kobiecą siłę i niezależność. Na spotkaniu rozdamy 3 tys. darmowych książek "Pieniądze szczęście dają". Podczas wydarzenia będzie możliwość spotkania wybitnych ekspertów i liderki ENK - Joanny Przetakiewicz.

Wyjątkowy Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się wyjątkowa akcja społeczna "Pieniądze szczęście dają" organizowana przez Erę Nowych Kobiet i redakcję WP Kobieta. 8 marca od godziny 14:00 do godziny 17:00 będziecie mogli otrzymać książkę, która może całkowicie zmienić wasze podejście do pieniędzy. Zapisz się na wydarzenie.

"Pieniądze szczęście dają" to książka napisana przy współpracy wybitnych ekspertów w zakresie prawa, finansów i psychologii: prof. Adama Bodnara, ekspertka do spraw finansów Dominikę Nawrocką, mec. Aleksandrę Adamczewską i mec. Tomasza Plasotę, psycholog Katarzynę Kucewicz oraz business coach Anetę Wronę. Akcja "Pieniądze szczęście dają" zapoczątkowana została przez Erę Nowych Kobiet pod kierownictwem Joanny Przetakiewicz.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Pieniądze to temat tabu

Kobiety, znacznie częściej niż mężczyźni, są zależne finansowo od swojego partnera. Wspólny budżet często okazuje się "wspólny" do momentu, kiedy to mężczyzna decyduje o wydawanych kwotach. To właśnie kobiety są uczone, aby wydawać pieniądze na dom, ale nigdy na… siebie. Niewiele z nas bierze pod uwagę, że poza pracą i domem mamy prawo do samorozwoju, do dbania o siebie czy do podróży. 

Pieniądze to często temat tabu. Nie wypada o nich mówić, zwłaszcza w sferze publicznej. Czas zmienić swoje podejście do pieniędzy. Mamy do nich prawo w takim samym stopniu jak mężczyźni! "Pieniądze szczęście dają" to książka, która jest prawdziwą rewolucją w świecie kobiecych finansów i niezależności ekonomicznej kobiet. W trakcie wydarzenia rozdamy 3000 książek. Jak zagwarantować sobie otrzymanie książki?

Za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych, 3 marca wszystkim zainteresowanym przekażemy link do ankiety, która będzie aktywna do 8 marca włącznie. 

Udział w ankiecie upoważnia do odbioru bezpłatnej książki "Pieniądze szczęście dają" w wersji drukowanej. 

Do zapamiętania: 8 marca, 14.00 - 17.00, Pałac Kultury i Nauki. Zabierz ze sobą mamę, córkę, przyjaciółkę czy partnera!

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także