GwiazdyPierce Brosnan świętuje urodziny ukochanej żony. "Idziemy po więcej"

Pierce Brosnan świętuje urodziny ukochanej żony. "Idziemy po więcej"

Pierce Brosnan świętuje urodziny żony
Pierce Brosnan świętuje urodziny żony
Źródło zdjęć: © Instagram

26.09.2022 10:52, aktual.: 26.09.2022 11:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak sam przyznał, kiedy na nią patrzy - słabnie. Jubileusz to kolejna okazja, żeby wyznać jej miłość. Pierce Brosnan uczcił urodziny swojej żony. Jak Keely Shaye Smith wpłynęła na jego życie?

Ona - dziennikarka i modelka. On - uwielbiany aktor. Znają się od 28 lat. Od 21 są udanym małżeństwem. Ich miłość nie słabnie, wręcz przeciwnie - umacnia się. Keely Smith 25 września świętowała 59. urodziny. Pierce Brosnan tę okazję postanowił uczcić w wyjątkowy sposób.

Keely Shaye Smith świętuje urodziny

"Dziękuję Bogu za Keely każdego dnia. Kiedy ona na mnie patrzy, miękną mi kolana. Uwielbiam jej witalność, jej pasję. Ona ma tę siłę, bez której nie mógłbym żyć " — mówił Pierce Brosnan, w rozmowie z magazynem "Closer" w styczniu 2018 r. Aktor od lat podkreśla, jak wielką miłością darzy swoją żonę. Niedawno świętowali rocznicę ślubu. Kolejna okazja do świętowania, była zarazem kolejną do wyznania uczuć. Keely Shaye Smith 25 września skończyła 59 lat. Z tej okazji Pierce Brosnan w swoich mediach społecznościowych opublikował wakacyjne zdjęcie z żoną.

"Wszystkiego najlepszego moja ukochana Keely. Kocham cię bardzo. Tak wiele lat miłości, życia, pracy i zabawy. Idziemy po więcej!" - napisał.

Od imprezy na plaży, po wielki ślub

Pierce Brosnan i Keely Shaye Smith poznali się w 1994 roku, podczas imprezy na plaży w Meksyku. Kilka dni później wybrali się na randkę, która skończyła się o trzeciej w nocy. Bardzo szybko stali się nierozłączni. Amerykańska dziennikarka i irlandzki aktor, sakramentalne tak, powiedzieli sobie w 2001 roku.

"W moich oczach jest najpiękniejszą kobietą" - mówił Brosnan, kiedy jego żona doświadczała internetowego hejtu. Kochają się bezgranicznie, co podkreślają regularnie - zarówno w mediach społecznościowych, jak i wywiadach. Mają dwóch synów - Dylana Thomasa i Parisa Becketta. Keely Shaye Smith jest drugą żoną Pierca Brosnana. Jego pierwsza żona, Cassandra Hariss zmarła w 1991 roku. Przez wiele lat chorowała na raka jajnika

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także