Blisko ludziPiotr Kraśko zadebiutował w "Faktach". Agnieszka Woźniak-Starak komentuje

Piotr Kraśko zadebiutował w "Faktach". Agnieszka Woźniak-Starak komentuje

Piotr Kraśko zadebiutował w "Faktach". Agnieszka Woźniak-Starak komentuje
Źródło zdjęć: © East News
Dominika Czerniszewska

23.07.2020 09:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piotr Kraśko objął nowe stanowisko po tym, jak Justyna Pochanke zrezygnowała z pracy. 22 lipca o godzinie 19:00 zadebiutował w wieczornym wydaniu programu informacyjnego.

Piotr Kraśko, zanim związał się z TVN Discovery Polska w latach 2008-2016, był prowadzącym "Wiadomości" w TVP. Wcześniej jako korespondent TVP w Brukseli, Rzymie i Waszyngtonie relacjonował najważniejsze wydarzenia.

Następnie w kwietniu 2016 r. przeszedł do Grupy TVN, gdzie został prowadzącym programu "Fakty z zagranicy" na antenie TVN24 BIS oraz programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN", gdzie pracował u boku Kingi Rusin. Dla niektórych było to duże zaskoczenie, ponieważ na pierwszy rzut oka widać, że dziennikarz ma większe doświadczenie w tematach politycznych i gospodarczych niż lifestylowych.

Piotr Kraśko. Agnieszka Woźniak-Starak o debiucie

Piotr Kraśko trafił do programu informacyjnego "Fakty" oraz "Fakty po Faktach" tuż po tym, jak okazało się, że Justyna Pochanke rezygnuje ze stanowiska prezenterki. 22 lipca dziennikarz po raz pierwszy poprowadził wieczorne wydanie. Debiut ten jest szeroko komentowany w mediach.

Sam zainteresowany również skomentował swoje przejście. - To wielki zaszczyt dołączyć do tak fantastycznej ekipy, którą od lat szczerze podziwiam. Wierzę, że to początek niezwykłej zawodowej przygody i najwspanialszego dziennikarskiego wyzwania - powiedział dziennikarz dla portalu Wirtualnemedia.pl.

Agnieszka Woźniak-Starak, która sama była prowadzącą "Dzień Dobry TVN" odniosła się do wczorajszego wystąpienia kolegi po fachu. Na swoim InstaStory napisała: "W końcu na swoim miejscu".

Obraz
© Instagram.com
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (49)
Zobacz także