Trwa ładowanie...
d4c63ba

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Kim jest 27-letnia kobieta, która z nim była?

Piotr Woźniak-Starak zaginął na jeziorze Kisajno w Giżycku. Akcja ratunkowa trwa od niedzieli, została przerwana na noc i wznowiona w poniedziałek rano. Starakowi na łódce towarzyszyła 27-latka. Kim jest?
Podziel się
Piotr Woźniak-Starak w drodze na Charytatywny Bal Dziennikarzy
Piotr Woźniak-Starak w drodze na Charytatywny Bal Dziennikarzy (ONS.pl, Fot: Daniel Wysocki)
d4c63ba

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany na jeziorze Kisajno

Piotr Woźniak-Starak nadal jest poszukiwany na jeziorze Kisajno. Jak informują reporterzy WP, którzy znajdują się miejscu, do poszukiwań włączyło się Mazurskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i dołączą Wojska Obrony Terytorialnej.

- Pojawiają się różne tezy i założenia - zdradzają policjanci w rozmowie z WP. - Miejmy nadzieję, że wszystko zakończy się szczęśliwie, ale bierzemy też pod uwagę, że możemy odnaleźć ciało mężczyzny. Szukamy do skutku.

d4c63ba

Kim jest 27-latka, która towarzyszyła Piotrowi Woźniak-Starakowi?

W nocy podczas której doszło do wypadku, Woźniak-Starakowi towarzyszyła 27-latka pochodząca z Łodzi. Udało jej się dopłynąć do brzegu o własnych siłach.

- Według jej relacji, mogła przepłynąć około 100 metrów - powiedział mł. asp. Rafał Jackowski z warmińsko-mazurskiej policji. - Badanie stanu trzeźwości wykazało u niej śladowe ilości alkoholu – dodał w rozmowie z TVN24.

d4c63ba

Kim jest Piotr Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak jest producentem reklamowym i filmowym. W 2008 roku założył firmę Watchout Productions. Wyprodukował m.in. nagradzany na wielu festiwalach film "Bogowie" czy docenioną przez krytyków "Sztukę Kochania".

Jego żoną jest Agnieszka Woźniak-Starak, z którą ożenił się trzy lata temu w Wenecji.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d4c63ba

Podziel się opinią

Share
d4c63ba
d4c63ba