Trwa ładowanie...

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Kim jest 27-letnia kobieta, która z nim była?

Piotr Woźniak-Starak zaginął na jeziorze Kisajno w Giżycku. Akcja ratunkowa trwa od niedzieli, została przerwana na noc i wznowiona w poniedziałek rano. Starakowi na łódce towarzyszyła 27-latka. Kim jest?

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Kim jest 27-letnia kobieta, która z nim była?Źródło: ONS.pl, fot: Daniel Wysocki
d1amjgf
d1amjgf

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany na jeziorze Kisajno

Piotr Woźniak-Starak nadal jest poszukiwany na jeziorze Kisajno. Jak informują reporterzy WP, którzy znajdują się miejscu, do poszukiwań włączyło się Mazurskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i dołączą Wojska Obrony Terytorialnej.

- Pojawiają się różne tezy i założenia - zdradzają policjanci w rozmowie z WP. - Miejmy nadzieję, że wszystko zakończy się szczęśliwie, ale bierzemy też pod uwagę, że możemy odnaleźć ciało mężczyzny. Szukamy do skutku.

Kim jest 27-latka, która towarzyszyła Piotrowi Woźniak-Starakowi?

W nocy podczas której doszło do wypadku, Woźniak-Starakowi towarzyszyła 27-latka pochodząca z Łodzi. Udało jej się dopłynąć do brzegu o własnych siłach.

d1amjgf

- Według jej relacji, mogła przepłynąć około 100 metrów - powiedział mł. asp. Rafał Jackowski z warmińsko-mazurskiej policji. - Badanie stanu trzeźwości wykazało u niej śladowe ilości alkoholu – dodał w rozmowie z TVN24.

Kim jest Piotr Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak jest producentem reklamowym i filmowym. W 2008 roku założył firmę Watchout Productions. Wyprodukował m.in. nagradzany na wielu festiwalach film "Bogowie" czy docenioną przez krytyków "Sztukę Kochania".

Jego żoną jest Agnieszka Woźniak-Starak, z którą ożenił się trzy lata temu w Wenecji.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d1amjgf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d1amjgf