GwiazdyPiotr Woźniak-Starak zaginął. Karolina Korwin Piotrowska wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak

Piotr Woźniak-Starak zaginął. Karolina Korwin Piotrowska wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak

Piotr Woźniak-Starak zaginął. Karolina Korwin Piotrowska wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak

19.08.2019 13:34, aktual.: 30.10.2019 20:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piotr Woźniak-Starak zaginął na Mazurach. Jego żona Agnieszka Woźniak-Starak może liczyć na ciepłe słowa od fanów i przyjaciół. Swoje wsparcie wyraziły już Marcelina Zawadzka i Karolina Korwin Piotrowska.

Piotr Woźniak-Starak – wypadek

W niedzielę 18 sierpnia media obiegła informacja o wypadku, do jakiego doszło na Mazurach. Na jeziorze Kisajno zaginął 39-latek. Poszukiwania mężczyzny trwały od niedzieli od samego rana. Akcja została przerwana na noc i wznowiona w poniedziałek rano. O zdarzeniu powiadomiła 27-latka, która towarzyszyła mężczyźnie. Kobieta miała w organizmie śladowe ilości alkoholu. W rozmowie z WP rzecznik olsztyńskiej prokuratury Krzysztof Stodolny potwierdził, że chodzi o Piotra Woźniaka-Staraka. 39-letni partner Agnieszki Woźniak-Starak (dawniej Szulim) jest producentem filmowym i pasierbem jednego z najbogatszych Polaków.

Agnieszka Woźniak-Starak może liczyć na wsparcie

Po wypadku na instagramowym koncie Agnieszki Woźniak-Starak pojawiło się wiele komentarzy. Fani gwiazdy przesyłają wyrazy wsparcia i liczą na pozytywny finał całej sytuacji. Głos zabrała już Marcelina Zawadzka. Do tragedii na Mazurach odniosła się również Karolina Korwin Piotrowska. "Agnieszka trzymaj się jak najsilniej" – napisała na profilu prezenterki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.