Trwa ładowanie...
d44bc8l

Piotr Woźniak-Starak zaginął. Karolina Korwin Piotrowska wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak

Piotr Woźniak-Starak zaginął na Mazurach. Jego żona Agnieszka Woźniak-Starak może liczyć na ciepłe słowa od fanów i przyjaciół. Swoje wsparcie wyraziły już Marcelina Zawadzka i Karolina Korwin Piotrowska.
Podziel się
Piotr Woźniak-Starak z żoną Agnieszką
Piotr Woźniak-Starak z żoną Agnieszką (ONS.pl)
d44bc8l

Piotr Woźniak-Starak – wypadek

W niedzielę 18 sierpnia media obiegła informacja o wypadku, do jakiego doszło na Mazurach. Na jeziorze Kisajno zaginął 39-latek. Poszukiwania mężczyzny trwały od niedzieli od samego rana. Akcja została przerwana na noc i wznowiona w poniedziałek rano. O zdarzeniu powiadomiła 27-latka, która towarzyszyła mężczyźnie. Kobieta miała w organizmie śladowe ilości alkoholu. W rozmowie z WP rzecznik olsztyńskiej prokuratury Krzysztof Stodolny potwierdził, że chodzi o Piotra Woźniaka-Staraka. 39-letni partner Agnieszki Woźniak-Starak (dawniej Szulim) jest producentem filmowym i pasierbem jednego z najbogatszych Polaków.

d44bc8l

Agnieszka Woźniak-Starak może liczyć na wsparcie

Po wypadku na instagramowym koncie Agnieszki Woźniak-Starak pojawiło się wiele komentarzy. Fani gwiazdy przesyłają wyrazy wsparcia i liczą na pozytywny finał całej sytuacji. Głos zabrała już Marcelina Zawadzka. Do tragedii na Mazurach odniosła się również Karolina Korwin Piotrowska. "Agnieszka trzymaj się jak najsilniej" – napisała na profilu prezenterki.

d44bc8l

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d44bc8l

Podziel się opinią

Share
d44bc8l
d44bc8l