GwiazdyPlecaki jak z bajki. Kolorowe, wygodne, za mniej niż 40 zł

Plecaki jak z bajki. Kolorowe, wygodne, za mniej niż 40 zł

Plecaki jak z bajki. Kolorowe, wygodne, za mniej niż 40 zł
Źródło zdjęć: © iStock.com | LSOphoto
Sylwia Ścibak

03.12.2018 15:34, aktual.: 28.03.2019 15:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Która dziewczynka nie marzy o gadżecie z Elsą i Anną z "Krainy lodu", a który chłopiec nie chciałby mieć czegoś ze Spider-Manem? Poniżej prezentujemy kolorowe plecaki ze znanymi motywami baśniowymi, za które zapłacisz mniej niż myślisz.

Plecak dla dziecka – jaki powinien być, by nie męczył pleców?

Dobrze dobrany plecak dla dziecka to model, który jest dopasowany do wzrostu, a więc jego górna linia nie powinnna sięgać poza szyję, a dolna nie może wystawać poza plecy. Waga plecaka nie może również przekraczać 10 proc. wagi pociechy, czyli jeśli dziecko waży ok. 30 kg, wówczas plecak powinien ważyć nie więcej niż 3 kg. Dobrze jest, jeśli wybrany model ma usztywniony tył z wybrzuszeniem na część lędźwiową, co pozwala odpowiednio mu się ułożyć wedle naturalnej krzywizny kręgosłupa.

Dodatkowymi atutami plecaka dla dziecka będą gumowe nóżki umieszczone na podstawie, które go ustabilizują, oraz elementy odblaskowe, które mają kolosalne znaczenie zwłaszcza zimą, kiedy zmrok zapada już po 15.

Plecak dla dziecka – Myszka Minnie czy Spider-Man?

Gadżety dla dzieci mają mnóstwo barwnych zdobień i wzorów, które cieszą oko i przede wszystkim mają za zadanie rozbudzić chęć posiadania. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się przedmioty, np. ubrania, obuwie, zabawki, czy akcesoria szkolne typu plecak, piórnik, zeszyt itp., z postaciami z popularnych baśni i kreskówek. Dzieci mają stały kontakt z mediami, a bajki to nieodłączny element ich życia. Dlatego tak bardzo chcą być blisko z tymi bohaterami, których obserwują na co dzień w telewizji czy na ekranie kina bądź komputera.

Rodzice często obawiają się, że zabawki oraz akcesoria ze znanymi motywami baśniowymi będą kosztowały krocie, jednak nie zawsze tak jest. Wśród naszych propozycji znalazły się plecaki ze Spider-Manem, Myszką Minnie czy Elsą z "Krainy lodu", które na pewno sprawią radość niejednemu dziecku. Każdy model z tej listy dostępny jest teraz za mniej niż 40 zł. Najtańszy kosztuje 19,99 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także