FitnessPo ciąży nie potrafiła schudnąć. Liścik od pielęgniarki pomógł jej pozbyć się kompleksów

Po ciąży nie potrafiła schudnąć. Liścik od pielęgniarki pomógł jej pozbyć się kompleksów

Po ciąży nie potrafiła schudnąć. Liścik od pielęgniarki pomógł jej pozbyć się kompleksów
Martyna Wojciechowska

13.09.2017 15:08, aktual.: 13.09.2017 18:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mariah Kaitlyn to jedna z milionów świeżo upieczonych mam, które nie potrafią pozbyć się nadprogramowych kilogramów po porodzie. Amerykanka starała się schudnąć w każdy możliwy sposób, ale waga wciąż stała w miejscu. Była niepewna siebie i wycofana, bo nie potrafiła zaakceptować swojej sylwetki. Jednak wszystko zmieniło się po jej wizycie w szpitalu. Przeszła wewnętrzną metamorfozę dzięki jednej z pielęgniarek. Dziś Mariah twierdzi, że absolutnie nic nie chce w sobie zmieniać.

Mariah Kaitlyn nie spodziewała się, że będzie miała problemy z powrotem do wagi sprzed ciąży. Liczyła na to, że zaraz po urodzeniu dziecka dzięki odpowiedniej diecie i ćwiczeniom szybko pozbędzie się dodatkowych kilogramów. Okazało się jednak, że pomimo starań, nie potrafiła schudnąć. Jak twierdzi z tego powodu popadła w depresję. Była nieszczęśliwa i nie znosiła swojego ciała.

Dopiero wizyta kontrolna w szpitalu odmieniła jej stosunek do samej siebie. Gdy weszła na wagę, zauważyła przyklejoną karteczkę z napisem, który na zawsze pozostanie w jej pamięci: "Ta waga ma tylko pokazać ci liczbową wartość, z jaką jesteś przyciągana przez grawitację. Nie powie ci, jak piękna jesteś, ilu twoich przyjaciół i członków rodziny cię kocha, czy jak jesteś niesamowita! Twoja pielęgniarka".

Dzięki temu przesłaniu nasza bohaterka pokochała swoje ciało i pozbyła się kompleksów. Publikując zdjęcie tego krótkiego liściku, miała nadzieję, że pomoże w ten sposób innym kobietom z podobnym problemem.

Pod tym zdjęciem Kaitlyn napisała, jak wiele zawdzięcza tej pielęgniarce: "Te słowa zupełnie zmieniły to, jak się czuję i moje podejście do ponownego ważenia".

Pod postem na Instagramie pojawiło się dużo pozytywnych komentarzy. Internautki całkowicie zgodziły się z tym przekazem. Jedna z nich napisała: "Święte słowa. Jesteśmy piękne niezależnie od tego, ile ważymy". Kolejna dodała: "Miłość nie jest widoczna na wadze, wspaniałe słowa". Trudno się z nimi nie zgodzić. Każda niezadowolona ze swojej wagi kobieta powinna przykleić sobie taką karteczkę na wadze. Co sądzicie o tym pomyśle?

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (22)