Trwa ładowanie...
d3xtcnc

Po wyglądzie poznasz, czy on będzie cię zdradzał?

Czy wygląd mężczyzny zdradza, że będzie miał trudności z dochowaniem wierności swojej partnerce? Ostatnie badanie pokazuje, że kobiety w trzy sekundy są w stanie rozpoznać typ uwodziciela. Jego cechy zewnętrzne sugerują, że w przyszłości może szukać przygód poza związkiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Po wyglądzie poznasz, czy on będzie cię zdradzał?
(Thinkstockphotos)
d3xtcnc

Czy wygląd mężczyzny zdradza, że będzie miał trudności z dochowaniem wierności swojej partnerce? Ostatnie badanie pokazuje, że kobiety w trzy sekundy są w stanie rozpoznać typ uwodziciela. Jego cechy zewnętrzne sugerują, że w przyszłości może szukać przygód poza związkiem.

Tracey Cox, wiodąca brytyjska ekspertka w dziedzinie związków, seksu i mowy ciała, autorka 14-stu bestsellerów poradnikowych, również twierdzi, że patrząc na mężczyznę, można ocenić, czy będzie nam wierny. Opierając się na technikach Siang Mein – starożytnej chińskiej sztuki czytania twarzy, wynikach badań naukowych i sygnałach wysyłanych przez mowę ciała, ekspertka przedstawia portret mężczyzny, którego lepiej unikać, jeśli chcemy mieć udany, długotrwały związek.

Wzrost

d3xtcnc

Panowie o mniejszym wzroście mają niższy poziom testosteronu, co może przekładać się na to, że lepiej będą potrafili poskromić swoje żądze.

* Oczy*

Eksperci twierdzą, że istnieje związek pomiędzy szerokością rozstawienia oczu, a męską wiernością. Im dalej od siebie osadzone są od siebie gałki oczne, tym łatwiej on się nudzi i jest większe prawdopodobieństwo, że ulegnie pokusie krótkiej spódniczki. Najbezpieczniejszym wyborem są panowie o oczach położonych blisko siebie. Ci, kiedy czują, że do czegoś się zobowiązali (także do małżeństwa czy życia w związku), raczej nie zmienią zdania.

* Krzaczaste brwi*

d3xtcnc

Rzadkie brwi sugerują mniejsze potrzeby seksualne. Dla odmiany, bujne mogą być wskazówką, że trudno go zaspokoić w tym względzie.

Duży nos

Panowie o bardziej pokaźnych nosach zwykle mają wysoki popęd seksualny i lubią perwersyjny seks.

* Muskuły*

d3xtcnc

Mężczyźni, którzy chodzą na siłownię głównie po to, by dobrze wyglądać, a nie ze względów zdrowotnych lub dlatego, że chcą być wysportowani, najczęściej pracują nad częściami ciała, które wywrą wrażenie na odmiennej płci, czyli nad bicepsami, dużą klatą czy kaloryferem.

Zapominają przy tym o ćwiczeniach na nogi, których nie muszą zbyt często pokazywać. Taka budowa może sugerować próżność i skłonność do flirtu.

* Włosy Hugh Granta*

Krótkie z boku, bardziej bujne z przodu – to w wielu przypadkach znak rozpoznawczy niewiernego partnera. Jedno z badań pokazało, że mężczyźni o takiej fryzurze są bardziej skoncentrowani na sobie i przewrażliwieni na własnym punkcie niż ich koledzy. Co więcej, kiedy zdradzają, raczej nie zaprzątają sobie głowy myślami o tym, jaki ból sprawią swojej partnerce.

d3xtcnc

* Kształt twarzy*

Jeśli mężczyzna ma owalną twarz, to znak, że dom i rodzina są dla niego ważnymi wartościami. Raczej nie szuka dodatkowych przygód.

* Rozmiar penisa*

Trudno to zbadać w trzy sekundy, ale przy pierwszym intymnym kontakcie łatwo zauważyć. Naukowcy twierdzą, że rozmiar penisa ma wpływ na wierność. Im większy, tym więcej produkuje spermy, a mężczyzna wielokrotnie staje się niewolnikiem swojego libido.

d3xtcnc

* Miłośnik trunków*

To także cecha, której nie da się spostrzec przy pierwszym spotkaniu, ale jego zamiłowanie do alkoholu może sugerować skłonności do skoku w bok. Panowie, którzy unikają alkoholu, są aż o 82 procent mniej podatni na zdradę. Nie trzeba się wysilać, by zgadnąć, dlaczego ci, którzy lubią wypić, mają większe problemy z dochowaniem wierności.

Kobietom, które u swoich partnerów doszukają się wymienionych cech, Tracey Cox radzi, by nie rozważały od razu zakończenia związku. Wyniki badań w tym zakresie są bowiem często sprzeczne. Powodem do niepokoju może być jednak sytuacja, gdy ukochany posiada wszystkie cechy, charakterystyczne dla niewiernych. Wtedy warto się zastanowić, a na pewno – zdjąć różowe okulary.

Na podst. Dailymail.co.uk Izabela O’Sullivan (ios/mtr), kobieta.wp.pl

POLECAMY:

* Sprawdzenie telefonu komórkowego partnera jest najczęstszym sposobem wykrywania zdrady*

* Otyła kobieta nie zazna szczęścia ze szczupłym mężczyzną?*

* Co on przed tobą zataja?*

* Kobiety i mężczyźni nie pochodzą z różnych planet*

Księga związków, podrywu i seksu dla kobiet

d3xtcnc

Podziel się opinią

Share
d3xtcnc
d3xtcnc