Trwa ładowanie...
d3oty8v
kobieta.wp.pl

Podpowiadamy gdzie kupić najtańsze pieluszki – nawet mniej niż 60 gr za sztukę

Rodzicielstwo to prawdziwa walka o przetrwanie. Nic dziwnego, gdyby podliczyć kwoty, które przeciętni rodzice wydają na wychowanie jednej pociechy przez jej pierwsze lata, uzyskalibyśmy całkiem niezłą sumę. Dlatego jednym z ważniejszych zadań stojących przed młodymi rodzicami jest znalezienie sposobu na oszczędzenie jak największej ilości pieniędzy na artykułach pierwszej potrzeby – w tym pieluszkach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sprawdzamy ceny pieluszek w rozmiarze "3"
Sprawdzamy ceny pieluszek w rozmiarze "3" (123RF.COM)
d3oty8v

Okazuje się, że z pomocą przychodzi internet. Na serwisie Mlekoipieluszki znajdziemy zestawienie, na którym sklepy i drogerie uszeregowano pod względem cen pojedynczych pieluszek. W zależności od rozmiaru, możemy kupić te artykuły w bardzo atrakcyjnych cenach. Oczywiście na rynku istnieje wiele firm proponujących różne pieluszki, każdy rodzic – i dziecko – ma swoje preferencje względem ich rodzaju. Dla ułatwienia tego porównania ograniczymy się do pieluszek Pampers o rozmiarze 3.

Pod tym względem w zestawieniu przodują Delikatesy Centrum, w których cena opakowania 90 sztuk to 47,99 zł. Po przeliczeniu ceny za pieluszkę zapłacimy tylko 53 grosze. Na drugim miejscu plasuje się Rossmann, w którym opakowanie 74 sztuk kosztuje 39.99 zł, a za pojedynczą sztukę zapłacimy 54 grosze. Warunkiem jest posiadanie karty rossnę, bez niej cena wzrasta do 55,99 zł. Biorąc pod uwagę to jak wyglądają pozostałe wydatki na dziecko, cena ta jest wyjątkowo niska, a zrobienie zakupów „na zapas” pozwoli oszczędzić sporo pieniędzy.

Atrakcyjne oferty znajdziemy również w sklepach internetowych. Opakowanie „pampersów” liczące 68 sztuk możemy znaleźć już za 39,99 zł. To daje 59 groszy za pieluszkę. Kolejna interesująca oferta dotyczy pieluch Active Baby w cenie 68 groszy za jedną przy zakupie 56 sztuk. Zamówienie ich przez internet to dobra opcja dla rodziców, którzy mieszkają z dala od wielkich miast i centrów handlowych lub dla tych, którzy nie mają możliwości wybrać się na większe zakupy.

Pieluszki to jednak dopiero wierzchołek góry lodowej. Poszukiwania odpowiedniej wyprawki, dobrze wykonanych, a przy tym bezpiecznych zabawek dla naszej pociechy wymagają więcej czasu. Należy więc ciągle być na bieżąco, zawsze mieć oczy otwarte i czekać na odpowiednie promocje.

d3oty8v

Podziel się opinią

Share

d3oty8v

d3oty8v