Trwa ładowanie...
d3mmigm

Podsiadło kończy długie wakacje. Przystojny artysta nagra trzecią płytę

Półtora roku temu poszedł na urlop, chciał poświęcić więcej uwagi życiu prywatnemu. Taki artysta jak on może pozwolić sobie na coś takiego. Ku uciesze fanów Dawid Podsiadło powoli jednak wraca do gry.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Podsiadło kończy długie wakacje. Przystojny artysta nagra trzecią płytę
(Agencja Gazeta, Fot: Małgorzata Kujawka)
d3mmigm

"Niedługo zacznę pracować konkretniej nad trzecią płytą solową. Czy ktoś na nią jakoś specjalnie czeka? Ktoś ma jakieś oczekiwania? Ktoś ma na nią chrapkę? Hm?" – zapytał we wtorek wieczoremPodsiadło. Pytanie okrasił iście wakacyjną fotografią znad jeziora, a na odpowiedzi długo nie musiał czekać. "Ojej... czekam? Codziennie katuję poprzednie. Ile można?", "No wreszcie!", "Oczekuję, że znów zaskoczysz czymś o czym nikt by nawet nie pomyślał. Żeby była moc, bo dobrze Ci w mocnych brzmieniach. Żebyś się po prostu wyżył na tej płycie artystycznie. Wiem, że będzie doskonale." - czytamy w komentarzach.

Dwa ostatnie albumy Dawidaprzypadły do gustu publiczności, zwłaszcza jej żeńskiej części. Zwycięzca "X Factora" podbił serca kobiet miłosnymi utworami, takimi jak "And I" czy "No". Ostatnio współpracował z T.Love, nagrał cover piosenki "Bóg". Rok temu zaskoczył decyzją o zawieszeniu działalności. Zrobił to dla siebie i swojej rodziny - przyznał, że życie artysty budzi wielką tęsknotę za bliskimi.

d3mmigm

Zobacz: "To średnie uczucie, gdy ludzie na koncertach skandują moje imię. Mam wtedy wyrzuty sumienia"

d3mmigm

Podziel się opinią

Share
d3mmigm
d3mmigm