Pokazała efekty powiększania ust. "Zrujnowałam sobie twarz"

Pokazała efekty powiększania ust. "Zrujnowałam sobie twarz"

Faye Winter postanowiła wykorzystać milionowe zasięgi na Instagramie w słusznej sprawie
Faye Winter postanowiła wykorzystać milionowe zasięgi na Instagramie w słusznej sprawie
Źródło zdjęć: © Instagram
17.08.2023 12:36, aktualizacja: 17.08.2023 13:08

Faye Winter, gwiazda brytyjskiej edycji programu "Love Island", podzieliła się na swoim profilu na Instagramie filmikiem, na którym pokazała efekty nieprawidłowego powiększania ust. Celebrytka opowiedziała swoją trudną historię.

Powiększanie ust to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej, który jest wykonywany nie tylko przez lekarzy, ale także kosmetologów. W sieci możemy znaleźć niestety wiele przykładów, jak nie powinno się tego robić. Jedną z osób, która "zrujnowała sobie twarz", jest celebrytka Faye Winter.

Pokazała efekty powiększania ust

Faye Winter postanowiła wykorzystać milionowe zasięgi na Instagramie w słusznej sprawie. Uczestniczka "Love Island", która przez długi czas była wyśmiewana i krytykowana przez wygląd swoich ust, otworzyła się przed obserwatorami.

"Podróż, którą odbyłam z moimi ustami, jest podróżą, którą wielu ocenia, ma opinię na jej temat. (...) Zdajemy sobie sprawę, że wszystko ma swoją cenę. Zrujnowałam sobie twarz przez nadmierne wypełnianie i brak właściwej porady" - czytamy pod postem celebrytki, który został już polubiony przez ponad 26 tys. osób.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Teraz ostrzega innych

W nagraniu, które zostało opublikowane przez Winter, możemy zobaczyć, jak wyglądały jej usta po nieprawidłowym powiększaniu. Ona sama przyznała, że na początku nie była zadowolona z ich wyglądu, a dopiero dziś posiada takie usta, o jakich długo marzyła.

Faye Winter pokazała efekty nieprawidłowego powiększania ust
Faye Winter pokazała efekty nieprawidłowego powiększania ust© Instagram | faye__winter

W związku ze swoim doświadczeniem celebrytka ostrzega innych, aby korzystali z zabiegów, które są wykonywane wyłącznie przez lekarzy medycyny estetycznej.

- Moje usta były tematem rozmów przez ostatnie dwa lata. Teraz walczę o to, aby tylko profesjonaliści medyczni mogli przeprowadzać wszelkiego rodzaju zabiegi na naszych twarzach oraz by tylko specjaliści mogli wstrzykiwać w ciało jakiekolwiek substancje - powiedziała Faye Winter.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.