Pokazała nagranie zza kulis. Body odbiło się w lustrze

Pokazała nagranie zza kulis. Body odbiło się w lustrze

Anna Karczmarczyk pokazała kadry za kulisami sesji zdjęciowej
Anna Karczmarczyk pokazała kadry za kulisami sesji zdjęciowej
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
12.04.2024 10:19

Na sesję zdjęciową włożyła modny płaszcz, ale to jej hipnotyzujące spojrzenie ściągało całą uwagę. Jednak w kuluarach Anna Karczmarczyk zrzuciła okrycie wierzchnie i pokazała, co znajdowało się pod spodem. Odkąd w modzie bielizna przestała być tematem tabu, gwiazdy noszą body i gorsety niczym bluzki.

Większość kojarzy ją z postacią Alicji w głośnym filmie "Galerianki" oraz Oli w serialu "Na dobre i na złe". Anna Karczmarczyk ma na swoim koncie dużo więcej osiągnięć filmowych, jak również doświadczenia na deskach teatru. 32-letnią aktorkę śledzi również pokaźne grono obserwatorów w mediach społecznościowych, z którymi dzieli się widokami z podróży, prywatnymi kadrami czy efektami sesji zdjęciowych. Ostatnia z nich robi wrażenie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Skórzany płaszcz to prawdziwa "perełka"

Koleżanki i koledzy "po fachu" komplementują w sieci zdjęcie, na którym Anna Karczmarczyk nie prezentuje wiele. Wcale nie musi – jej wzrok kradnie show. Okazuje się, że zmiana koloru włosów z blond na ognistą rudość była strzałem w dziesiątkę. Odważna koloryzacja dodaje charakteru słowiańskiej urodzie Anny Karczmarczyk, podkreślając niebieską tęczówkę.

Na sesji zdjęciowej aktorka zaprezentowała jedynie fragment płaszcza, który w szerszej perspektywie mogliśmy oglądać podczas sesji do wiosennej ramówki stacji Polsat. Jego charakterystyczną cechą, która odróżnia okrycie wierzchnie od wszechobecnych klasyków, jest struktura.

Charakterystyczne tłoczenia imitują skórę krokodyla, a przy tym odczarowują animalistyczne wzornictwo, które okazuje się eleganckie i wyrafinowane. Czarny model ze skóry to inwestycja na lata, która nie wypada z modowego obiegu. Przeciwnie – skórzane płaszcze z czasem tylko zyskują na wartości.

Anna Karczmarczyk w czarnym płaszczu podczas wiosennej ramówki Polsatu
Anna Karczmarczyk w czarnym płaszczu podczas wiosennej ramówki Polsatu© AKPA | AKPA

Body w wieczorowym stylu

Anna Karczmarczyk podzieliła się z fanami także nagraniem zza kulis. Już bez skórzanego płaszcza, a w prześwitującym body uszytym na wzór sztywnego gorsetu, przeglądała się w lustrze. Bielizna od lat fascynuje świat mody, ale ostatnie sezony to prawdziwy triumf tego, co jeszcze niedawno kryło się wyłącznie pod ubraniem lub miało zakaz wyjścia poza domowe pielesze.

Anna Karczmarczyk w prześwitującym body
Anna Karczmarczyk w prześwitującym body© Instagram | anna_karczmarczyk

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta