Trwa ładowanie...
d44h3jg

Pokazała swoje nagie zdjęcie zaraz po mastektomii. Jej post wywołał ogromne poruszenie

Amanda Niello wykazała się niezwykłą odwagą, publikując swoje nagie zdjęcie wykonane zaraz po mastektomii. Kobieta, u której 2 lata temu wykryto nowotwór piersi, zdecydowała się opowiedzieć światu swoją poruszającą historię. Obserwatorki są pod wrażeniem jej wytrwałości.
Share
Amanda Niello pokazała swoje zdjęcia po mastektomii
Amanda Niello pokazała swoje zdjęcia po mastektomiiŹródło: Instagram.com
d44h3jg

U Amandy Niello dwa lata zdiagnozowano nowotwór piersi. Od tego czasu jej świat wywrócił się do góry nogami. 2 lata później Amerykanka zamieściła na Instagramie intymne ujęcie zrobione zaraz po podwójnej mastektomii. To zdjęcie poruszyło internautki.

W poście Niello napisała o trudnych chwilach, które na szczęście dziś ma już za sobą. - 2 lata temu przeszłam operację usunięcie obu piersi. Choć włosy już dawno mi odrosły, a piersi po rekonstrukcji wyglądają dobrze, nigdy nie opuści mnie lęk przed nawrotem choroby - czytamy.

   Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Okazuje się, że nie wszyscy potrafili pogodzić się z jej chorobą. - Jestem wdzięczna ludziom, którzy byli obok mnie, gdy cierpiałam. Wciąż jednak opłakuję utratę kontaktów z ludźmi, którzy się ode mnie odwrócili. Życie jest szalone, smutne, radosne i dzikie. Nikt nie wie, co jutro może się nam przydarzyć - dodaje Amanda w swoim emocjonalnym wpisie na Instagramie.

d44h3jg

Na koniec Niello wysyła apel do kobiet. - Jeżeli możemy zapobiec chorobie, róbmy to. Pójdźcie na badania kontrolne. Mówcie najbliższym o swoim zdrowiu i samopoczuciu. Tańczcie, biegajcie, skaczcie i żyjcie pełnią życia niezależnie od tego, jak ciężkie chwile macie za sobą - czytamy.

Amanda zainspirowała kobiety z całego świata. Jak sama twierdzi, nie spodziewała się aż takiego poruszenia w sieci. - Dziękuję za tak ogromne zainteresowanie moją historią. Dziękuję za wszystkie udostępnienia. Dziękuję ludziom, którzy pomogli mi znów cieszyć się życiem - napisała kilka dni po opublikowaniu swojego zdjęcia.

Zobacz: Czy rak piersi jest wyleczalny?

d44h3jg

Podziel się opinią

Share
d44h3jg
d44h3jg