Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
magdalena środa
19-10-2012 14:43

Pokonaj stres - weź udział w konferencji i debacie

A może by tak wykorzystać pozytywne strony stresu i „pokonać wroga bez walki, po prostu znając jego zwyczaje"?

Pokonaj stres - weź udział w konferencji i debacieŹródło: ONS.pl
d1blxbf
d1blxbf

Niby wypróbowałaś już wiele metod okiełznania stresu. Ćwiczysz oddechy, wyciszasz się, słuchasz muzyki, zaczęłaś nawet chodzić na jogę i pić wieczorem melisę... i co? Pomaga, ale nie w sytuacjach nieprzewidywalnych, wtedy i tak zmieniasz się w wulkan emocji. A może by tak wykorzystać pozytywne strony stresu i „pokonać wroga bez walki, po prostu znając jego zwyczaje"?

Zwykły dzień w pracy. Jedziesz zatłoczoną windą gdzie nie masz wpływu na to czy stanie obok ciebie pachnący blondyn, zapyziały egocentryk czy palacz „skowronek". Minuty w windzie dłużą się potwornie szczególnie jak masz biuro na 12 piętrze, a winda staje na każdym po drodze. Adrenalina rośnie już na wejściu... Wpadasz do biura, a tu jakiś „miły" epitecik pod adresem twojego kilkuminutowego spóźnienia, milion czekających maili, koleżanka akurat w tym momencie potrzebująca wsparcia „bo narzeczony nie wrócił na noc", szef zerkający dwuznacznie, nerwowo dzwoniący telefon na biurku i konieczność przygotowania się do ważnego spotkania, a Ty nawet nie napiłaś się jeszcze kawy. Stres, stres, stres...

Weź udział w konferencji pod hasłem "Kontrowersyjnie, dbając o przestrzeń osobistą, pokonując stres, pozytywnie i z odwagą...". Wykłady poprowadzą: psycholog biznesu Leszek Mellibruda i Olga Kozierowska.
W ramach konferencji odbędzie się debata "Sex i biznes" (prof. Magdalena Środa, dr Ewelina Stobiecka , dr Maria Rotkiel; prowadzi Olga Kozierowska).

Spotkanie odbędzie się 24 października o godzinie 18. Miejsce: BusinessLink 12 piętro ul. Mokotowska 1 ZEBRA TOWER.

Inwestycja: 50 pln/bilet
Konieczna rejestracja: konferencje@sukcespisanyszminka.pl
Liczba miejsc ograniczona!

d1blxbf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1blxbf