Trwa ładowanie...
ycipk-4l7t3f

Położnik księżnej Kate zdradza sekrety królewskiego porodu. 20 osób i 3 miesiące abstynencji

Kiedy księżna Kate zaszła w ciążę, zwróciły się na nią oczy całego świata. Było tak w przypadku oczekiwania na narodziny księcia Georga jak i księżniczki Charlotte. Jednak niewiele osób wie, jak od podszewki wyglądał królewski poród. Teraz rąbka tajemnicy uchyla profesor Tiong Gee Teoh, który był położnikiem księżnej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Położnik księżnej Kate zdradza sekrety królewskiego porodu. 20 osób i 3 miesiące abstynencji
(Getty Images)
ycipk-4l7t3f

Poród w rodzinie królewskiej to nie tylko ogromne wydarzenie dla mediów, które marzą o tym, by jako pierwsze udokumentować pojawienie się nowego członka monarchii. To również wyzwanie dla lekarzy, na których czekają dziesiątki procedur. Potwierdza to profesor Tiong Gee Teoh, który odbierał poród księżnej Kate. W rozmowie z mediami zdradza szczegóły tego szczególnego wydarzenia.

Księżna Kate, książę William ONS.pl
Podziel się

Przy obu porodach księżnej pracowało 20 fachowców, którzy zanim rozpoczęli współpracę z rodziną królewską, zostali zaproszeni na dwór na zapoznawczą herbatkę. Od tego momentu szanowne grono spotykało się co miesiąc, by monitorować rozwój najpierw księcia Georga, a później księżniczki Charlotte.

ycipk-4l7t3f

Na trzy miesiące przed rozwiązaniem każda osoba obecna przy porodzie musiała zaprzestać picia alkoholu i szczególnie dbać o swoją formę.

Księżna Kate, książę Jerzy, księżniczka Charlotte, książę William ONS.pl
Podziel się

Wśród 20 wybrańców pojawili się najlepsi w branży anestezjolodzy, położnicy, pracownicy opieki, pediatrzy i pracownicy laboratoriów.

Jak widać, porody sławnych osób wiążą się z bardzo skomplikowanymi procedurami. Wie o tym chociażby Beyonce, która zażądała od swoich lekarzy absolutnej ciszy w trakcie zabiegu. Jednak w porównaniu z wymogiem trzymiesięcznej abstynencji, oczekiwania gwiazdy pop wydają się błahostką.

ycipk-4l7t3f

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-4l7t3f

ycipk-4l7t3f
ycipk-4l7t3f