Polski ksiądz zadbał o świąteczny nastrój w "kibelku". Nagranie stało się hitem

Polski ksiądz zadbał o świąteczny nastrój w "kibelku". Nagranie stało się hitem

Ksiądz zadbał o świąteczny nastrój w toalecie
Ksiądz zadbał o świąteczny nastrój w toalecie
Źródło zdjęć: © Getty Images, TikTok | @ks.piotrjarosiewicz
09.11.2023 20:14, aktualizacja: 09.11.2023 20:26

Ks. Piotr Jarosiewicz prężnie rozwija swoje konto na TikToku. Duchowny regularnie publikuje filmiki, które robią prawdziwą furorę w sieci. Tym razem zaskoczył fanów nagraniem prosto z toalety.

Kiedy rozpoczyna się listopad, wiele osób zaczyna odliczać dni do nadchodzących świąt. W końcu to radosny czas w roku, kiedy stroimy domy i podwórka. W sklepach na każdym kroku możemy natknąć się na wymyślne dekoracje. Na zakup jednej z nich skusił się ks. Piotr Jarosiewicz, czym oczywiście pochwalił się na TikToku. Nie każdy odważyłby się na takie nagranie.

Ksiądz zaskoczył fanów nagraniem z toalety

Niektórzy czekają na ten czas przez cały rok. Święta zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi prawdziwa gorączka zakupów.

Okazuje się, że świąteczny klimat poczuł już także ks. Piotr Jarosiewicz z diecezji drohiczyńskiej. Duchowny od pewnego czasu regularnie publikuje filmiki na TikToku, na których odpowiada na nurtujące wiernych pytania. Chętnie też tłumaczy różne kwestie związane z tradycjami oraz wiarą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jego ostatni filmik zaskoczył jednak wszystkich. Ksiądz postanowił zaprezentować dodatek, na który skusił się podczas ostatnich zakupów. Okazuje się, że zaopatrzył się w mydło w płynie w oryginalnym dozowniku.

Po naciśnięciu charakterystycznego "dzióbka" z opakowania wydobywa się świąteczna muzyczka. Ksiądz nie krył rozbawienia, kiedy prezentował obserwatorom nowy gadżet.

- A u nas w kibelku już święta - powiedział duchowny.

Fani komentują filmik księdza

Nagranie ze świątecznym mydłem zachwyciło internautów. Fani ks. Piotra Jarosiewicza docenili jego luz i poczucie humoru, co można wnioskować po licznych komentarzach.

"Chyba kupię mężowi. Będę słyszała, czy i jak często myje ręce po wizycie w łazience"
"Czego ludzie nie wymyślą. Super, u mnie by się przydało"
"Taka mała rzecz, a jak cieszy. Coś czuję, że moje dzieci dość szybko by to zużyły".

Nie brakowało także pytań o to, gdzie można kupić takie mydło. Jak zdradził ksiądz, obecnie produkt dostępny jest w wielu popularnych dyskontach. Skusilibyście się?

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta