Trwa ładowanie...

Poruszające wyznanie Elżbiety Jarosik. Opowiedziała o śmierci dziecka

W programie Krzysztofa Ibisza "Demakijaż" Elżbieta Jarosik zdobyła się na osobiste wyznanie. Kobieta straciła pierwsze dziecko tuż po porodzie. Aktorka opowiedziała, jak przeżyła ten straszny moment. Słowa gwiazdy są bardzo poruszające.

Share
Elżbieta Jarosik opowiedziała o śmierci dziecka
Elżbieta Jarosik opowiedziała o śmierci dzieckaŹródło: AKPA
d3uruy8

Elżbieta Jarosik wszystkim kojarzy się jako ciepła i pogodna osoba. Tymczasem za sympatycznym uśmiechem gwiazdy kryje się mnóstwo trudnych wspomnień. O jednym z nich aktorka postanowiła opowiedzieć Krzysztofowi Ibiszowi w programie "Demakijaż". Okazuje się, że Jarosik straciła pierwsze dziecko zaraz po porodzie.

Emocjonalne słowa gwiazdy

Krzysztof Ibisz był bardzo poruszony szczerym wyznaniem aktorki i nie krył swoich emocji.

-To było w sylwestra, zaniechali badań cogodzinnych, bo to było przed porodówką i dziecko zmarło. Ja zasnęłam... dziecko zmarło. To... to... straszne. Naprawdę nie wiem, jak ja to przeżyłam - powiedziała aktorka.

Gwiazda po stracie dziecka przeszła załamanie. Jak mówi, w tym trudnym czasie pomogła jej stanąć na nogi reżyserka teatralna, Izabela Cywińska.

- Kazała mi wrócić do teatru, bo trzeba było porobić zastępstwa. I ja się tak z tego podniosłam, to była taka terapia - wspomniała Jarosik.

Potem kobieta urodziła córeczkę, czyli Anię Jarosik-Tomalę. Gwiazda robiła wszystko, aby jej ukochane dziecko miało wszystko, czego chce. Bez wątpienia na podejście Elżbiety Jarosik do macierzyństwa mocno wpłynęła tragedia związana z pierwszym porodem.

d3uruy8

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Dariusz Piontkowski o planach MEN dotyczących pomocy psychicznej dla dzieci

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3uruy8

Podziel się opinią

Share
d3uruy8
d3uruy8