Blisko ludziWalentynki na bogato!? Oto jak bogate dzieciaki i influencerzy świętują Dzień Zakochanych

Walentynki na bogato!? Oto jak bogate dzieciaki i influencerzy świętują Dzień Zakochanych

Walentynki na bogato
Walentynki na bogato
Źródło zdjęć: © Instagram
Aneta Malinowska

14.02.2021 12:38

Bukiet z marketu to oczywiście miły gest, lecz liczne propozycje prezentowane na Instagramie są zdecydowanie bardziej ekscytujące. Bogate dzieciaki czyli rosnąca społeczność oznaczająca się m.in. hasztagiem #RichKids oraz liczni influencerzy chwalą się ekstrawaganckimi pomysłami. Kąpiele w płatkach róż, ekskluzywna randka na tarasie z widokiem na Paryż czy róże i balony w nieziemskich ilościach, a nawet drogie samochody. To tylko niektóre propozycje.

Walentynki czyli Dzień Zakochanych to każdego roku świetna okazja nie tylko do wyznania miłości, ale przede wszystkim do zaprezentowania swojej kreatywności. Nie da się ukryć, że Święto Zakochanych to również wielkie święto komercjalizmu.

Na Instagramie, mimo pandemii i związanych z nią ograniczeń możemy zobaczyć szeroki wachlarz możliwości i podpowiedzi jakie serwują nam m.in liczni influencerzy czy bogate nastolatki, oznaczające się hasztagiem #RichKids.

Walentynki
Walentynki© Instagram

Walentynki w wielkim stylu

Jak świętują tegoroczne Walentynki pokazały już m.in: Małgorzata Rozenek-Majdan i Joanna Przetakiewicz.

Większość z nas z niecierpliwością wyczekuje kartki pocztowej lub maila czy smsa od wymarzonej osoby. Są jednak tacy dla których ten dzień jest okazją do pokazania swoich możliwości finasnowych. Influencerzy i #RichKids oraz wszyscy mający możliwości finansowe świętują Walentynki w wielkim stylu. Bogate kobiety są obsypywane setkami kwiatów i obdarzone prezentami, o których zwykli śmiertelnicy mogą tylko pomarzyć.

Wiele propozycji od influencerów

Na Instagramie można zobaczyć, jak niejeden szczęśliwy narzeczony, maż czy kochanek rozpieszcza swoją kobietę na przeróżne niecodzienne sposoby. I choć rachunki za takie prezenty muszą być astronomiczne to jednak kto bogatemu zabroni?!!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także