Trwa ładowanie...
ciąża
ZS
24-06-2022 21:39

Poszła do toalety i urodziła. Nie wiedziała, że jest w ciąży

Takie sytuacje zdarzają się niezwykle rzadko. Medycy szacują, że dotyczy to jednego na 25 tysięcy przypadków. "Tajemnicza ciąża" przytrafiła się właśnie Jess Davis, która o szokującym porodzie opowiedziała na TikToku.

Share
"Tajemnicze porody" zdarzają się niezwykle rzadko"Tajemnicze porody" zdarzają się niezwykle rzadkoŹródło: Adobe Stock, fot: Kati Molin
d4ghg39

Mieszkanka Wielkiej Brytanii była w prawdziwym szoku, gdy zdała sobie sprawę, że urodziła dziecko. Kobieta nie miała świadomości, że jest w ciąży. I choć może to brzmieć niewiarygodnie, takie sytuacje mają miejsce, co potwierdzają specjaliści. Jess doświadczyła "tajemniczej ciąży", dość rzadkiego zjawiska, które zaskakuje niczego niespodziewających się rodziców.

Myślała, że musi się załatwić. Po chwili urodziła

Jess nie miała żadnych objawów, które świadczyły o tym, że spodziewa się dziecka. Jej brzuch był normalnych rozmiarów, miesiączka pojawiała się regularnie, a piersi nie nabrzmiewały. Nie doświadczyła wymiotów, dziwnych żywieniowych zachcianek czy nagłych zmian nastroju.

d4ghg39

Kiedy rozbolał ją brzuch, była pewna, że to zatrucie pokarmowe i udała się do łazienki. Po chwili dziecko kobiety przyszło na świat, zdumiewając świeżo upieczoną mamę.

"Przeraziłaś mnie"

W komentarzach pod wrzuconym nagraniem wideo, przedstawiającym całą historię, rozgorzała się spora dyskusja, Część internautów nie mogła pojąć, w jaki sposób młoda kobieta w ogóle nie zdawała sobie sprawy, że nosi w sobie małego człowieka.

Osoby, które słyszały o podobnych zagadkowych przypadkach, które potwierdza medycyna, przyznały, że "tajemnicza ciąża" jest ich największym koszmarem. Zdezorientowane młode użytkowniczki TikToka obawiają się, że podobna sytuacja może przytrafić się również i w ich przypadku, co sprawia, że często się denerwują.

Nie jest to pierwszy przypadek, który został opisany w sieci przez co najmniej zaskoczoną mamę, co tylko potwierdza, że podobne zdarzenia mogą mieć miejsce. Lekarze uspokajają jednak, że nie jest to aż tak częste zjawisko, aby się nim mocno przejmować.

d4ghg39

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Szok na porodówce. 25-latka urodziła dziewięcioraczki

d4ghg39
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ghg39
d4ghg39