ycipk-4lz3fa

Potrafi je czyścić szczoteczką do zębów. Dominika Pazdan o swoich ulubionych... butach

Z roku na rok moda staje się coraz bardziej tolerancyjna i eklektyczna. W tym sezonie łączymy ze sobą elementy, których zestawienie jeszcze parę lat temu byłoby przejawem braku gustu. Chętnie nosimy złoto ze srebrem, a do ołówkowych spódnic zakładamy sneakersy. O tym, dlaczego moda tak naturalnie połączyła się z wygodą opowiada najnowsza książka Grażyny Olbrych i Dagmary Radzikowskiej pt. "Jak trampki weszły na salony". A w niej sekret swojego stylu - ze sportowym obuwiem w roli głównej - zdradziła Dominika Pazdan.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominika Pazdan ma słabość do butów sportowych.
Dominika Pazdan ma słabość do butów sportowych. (East News)
ycipk-4lz3fa

Patrząc na zdjęcia agencyjne żony Michała Pazdana, można wywnioskować jedno - Dominika naprawdę lubi obuwie sportowe. Oczywiście, jeśli w grę wchodzi wielka gala i czerwony dywan, zamienia je na szpilki. Jednak na większości fotografii ma na sobie sneakersy. Nosi je do wszystkiego.

"Zawsze chodziłam w Adidasach. (...) Bardzo o nie dbałam, zawsze po szkole czyściłam szczoteczką. Dwa lata później do mojej szafy trafiły Superstary z niebieskim paskiem. Teraz, z perspektywy czasu, myślę, że już wtedy stawiałam na wygodę" - opisuje w książce.

WP.PL
Podziel się
ycipk-4lz3fa

Dominika ma w swojej szafie nie tylko klasyczne i jednocześnie kultowe Superstary - choć tych ma kilka par. Skusiła się na jeden z modeli Isabel Marant, trampki Gucci z pszczołą oraz Valentino. Mimo tego, że wyglądają obłędnie, nie należą do najwygodniejszych.

"Gdy wychodzimy z mężem wieczorem, wolę takie okazje, kiedy mogę założyć górę elegancką, a dół sportowy. Oczywiście zdarza mi się nosić lekkie i kobiece sukienki, ale zamiast balerinek i półbutów wybieram do nich sportowe obuwie (...)" - wyjaśnia Dominika Pazdan.

Instagram.com
Podziel się

Żona piłkarza zdradza również, że wszystkie jej buty są... białe. A ma ich całkiem pokaźną kolekcję, do której trzeba doliczyć jeszcze buty męża sportowca i buty małego synka. W książce "Jak trampki weszły na salony" pojawia się więcej historii osób, które uwielbiają połączenie sportowego stylu z eleganckim szykiem. Wśród nich znalazła się Magdalena Boczarska czy Joanna Typek.

ycipk-4lz3fa

A w waszej szafie dominuje obuwie sportowe czy raczej eleganckie?

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4lz3fa

ycipk-4lz3fa
ycipk-4lz3fa