WP

Potrafi je czyścić szczoteczką do zębów. Dominika Pazdan o swoich ulubionych... butach

Z roku na rok moda staje się coraz bardziej tolerancyjna i eklektyczna. W tym sezonie łączymy ze sobą elementy, których zestawienie jeszcze parę lat temu byłoby przejawem braku gustu. Chętnie nosimy złoto ze srebrem, a do ołówkowych spódnic zakładamy sneakersy. O tym, dlaczego moda tak naturalnie połączyła się z wygodą opowiada najnowsza książka Grażyny Olbrych i Dagmary Radzikowskiej pt. "Jak trampki weszły na salony". A w niej sekret swojego stylu - ze sportowym obuwiem w roli głównej - zdradziła Dominika Pazdan.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominika Pazdan ma słabość do butów sportowych.
Dominika Pazdan ma słabość do butów sportowych. (East News)
WP

Patrząc na zdjęcia agencyjne żony Michała Pazdana, można wywnioskować jedno - Dominika naprawdę lubi obuwie sportowe. Oczywiście, jeśli w grę wchodzi wielka gala i czerwony dywan, zamienia je na szpilki. Jednak na większości fotografii ma na sobie sneakersy. Nosi je do wszystkiego.

"Zawsze chodziłam w Adidasach. (...) Bardzo o nie dbałam, zawsze po szkole czyściłam szczoteczką. Dwa lata później do mojej szafy trafiły Superstary z niebieskim paskiem. Teraz, z perspektywy czasu, myślę, że już wtedy stawiałam na wygodę" - opisuje w książce.

WP.PL
Podziel się

Dominika ma w swojej szafie nie tylko klasyczne i jednocześnie kultowe Superstary - choć tych ma kilka par. Skusiła się na jeden z modeli Isabel Marant, trampki Gucci z pszczołą oraz Valentino. Mimo tego, że wyglądają obłędnie, nie należą do najwygodniejszych.

WP

"Gdy wychodzimy z mężem wieczorem, wolę takie okazje, kiedy mogę założyć górę elegancką, a dół sportowy. Oczywiście zdarza mi się nosić lekkie i kobiece sukienki, ale zamiast balerinek i półbutów wybieram do nich sportowe obuwie (...)" - wyjaśnia Dominika Pazdan.

Instagram.com
Podziel się

Żona piłkarza zdradza również, że wszystkie jej buty są... białe. A ma ich całkiem pokaźną kolekcję, do której trzeba doliczyć jeszcze buty męża sportowca i buty małego synka. W książce "Jak trampki weszły na salony" pojawia się więcej historii osób, które uwielbiają połączenie sportowego stylu z eleganckim szykiem. Wśród nich znalazła się Magdalena Boczarska czy Joanna Typek.

A w waszej szafie dominuje obuwie sportowe czy raczej eleganckie?

WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP