GwiazdyPowrót słoików do Warszawy. Agnieszka Cegielska i 32 słoiki

Powrót słoików do Warszawy. Agnieszka Cegielska i 32 słoiki

Powrót słoików do Warszawy. Agnieszka Cegielska i 32 słoiki
Źródło zdjęć: © Forum
Dominika Czerniszewska
16.08.2018 13:33, aktualizacja: 16.08.2018 16:42

Jeśli myślicie, że tylko "zwykli" ludzie zabierają słoiki z domów rodzinnych, to jesteście w błędzie. Tym razem prezenterka telewizyjna postanowiła wywieźć dosłownie pół spiżarni do Warszawy. To nie jeden słoik, a cały bagażnik samochodu.

Agnieszka Cegielska na Instagram wstawiła zdjęcie z pokaźnym zbiorem słoików. Można doliczyć się 32. Prezenterka zabrała nie, jak większość studentów gołąbki w sosie pomidorowym czy rosół, a przetwory, które zdecydowanie starczą jej na całą zimę.

Zdjęcie podpisała w żartobliwy sposób: "Tata na pożegnanie mówi: ‘dziecko, zapakowałem Ci kilka słoiczków do bagażnika pewnie Ci się przydadzą w tej Warszawie’. Kilka. Prawie jestem gotowa na zimę". Po poście można wysnuć, że rodzice zdecydowanie troszczą się, żeby Agnieszka nie głodowała w stolicy.

Obserwatorom prezenterki bardzo spodobał się post. Jedna z użytkowniczek Instagrama zażartowała: "Nie ma już miejsca na walizki", kolejna utożsamia się z prezenterką: "Za to uwielbiam moich rodziców, za te pyszności i ich perspektywę że napewno w tej Warszawie siedzę głodna" - skomentowała.

Agnieszka Cegielska jest prezenterką telewizyjną. Urodziła się Malborku, ale obecnie mieszka w Warszawie. Jest laureatką Telekamer "Tele Tygodnia", w latach: 2013, 2014 i 2015 w kategorii: Prezenter pogody. Jako szesnastolatka wygrała Miss Polski Nastolatek 1995.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta