Trwa ładowanie...

Poznaj bezcenne sposoby na wydłużenie dnia!

Jak mawiał Albert Einstein, jest wiele sposobów na to, jak zabijać czas, ale do tej pory jeszcze nikt nie opracował technik jego wskrzeszania. A szkoda. Nic jednak straconego, można bowiem nauczyć się robić więcej w krótszym czasie. Jak?

Poznaj bezcenne sposoby na wydłużenie dnia!Źródło: Thinkstockphotos
d4bf5v8
d4bf5v8

Jak mawiał Albert Einstein, jest wiele sposobów na to, jak zabijać czas, ale do tej pory jeszcze nikt nie opracował technik jego wskrzeszania. A szkoda. Nic jednak straconego, można bowiem nauczyć się robić więcej w krótszym czasie. Jak? Przy pomocy programu PEP. To pojęcie odczarujemy podczas najbliższej konferencji z cyklu Sukces Pisany Szminką.

Będzie to też okazja do wysłuchania wykładu ekspertki współpracującej z guru osobistej efektywności Kerry Gleeson'em – Beaty Uytenbogaardt (wykład w języku polskim). Gościem specjalnym konferencji będzie Magda Gessler.

Konferencja odbędzie się 25 września w Warszawie w hotelu Sheraton w restauracji The Olive, o godzinie 18:00.

Korzyści:
Nauczysz się organizować sobie pracę tak by zwiększyć efektywność i znaleźć więcej czasu na to, czym naprawdę chcesz się zajmować, panować nad nadmiarem informacji bombardujących Cię z każdej strony, realistycznie planować, przezwyciężać złe nawyki biurowe, robić więcej w krótszym czasie

Atrakcje:
Pokaz mody najnowszej kolekcji Odzieżowe Pole. Dowiesz się o niesamowitych możliwościach naturalnego kolagenu firmy Colway, dowiesz się jak odkryć swoje nieznane oblicze i zostać "Kobietą z klasą" oraz kolacja przygotowana przez mistrzów kuchni Hotelu Sheraton przy akompaniamencie Carlo Rossi. Do wygrania m.in: tydzień z Nissanem Qashqai.

d4bf5v8

Program:
• 18:00 - rejestracja i sesja networkingowa
• 18:25 - powitanie uczestniczek, odczytanie najważniejszych postulatów Kongresu Kobiet
• 18:35 - "Nawilżanie to podstawa - Miraculum radzi jak zadbać o skórę po lecie"
• 18:40 - Osiągnąć więcej mniejszym wysiłkiem, czyli jak organizować swój czas

Podczas warsztatu dowiemy się jak wiele możliwości dalszego osobistego rozwoju otwiera się przed nami, jeśli tylko umiejętnie zaplanujemy czas na efektywną pracę i życie osobiste. Nasze rozważania toczyć się będą wokół trzech podstawowych zagadnień:
• jak właściwie zorganizować miejsce pracy – w pracy i w domu
• jak planować
• jak skutecznie wykształcić na tej podstawie efektywne nawyki?
Porozmawiamy między innymi o tym, czy warto poświęcić tyle samo uwagi organizacji pracy, co i samej pracy, jak stać się równie skutecznym w załatwianiu spraw, tak jak w ich odkładaniu na później, jaki system umożliwi pamiętanie o szczegółach.

19:40 pokaz modowy Odzieżowe Pole – kolekcja jesienno-zimowa tej marki oraz kolekcja „Eko Ego"
20:00 „Nie jestem restauratorem, jestem reżyserem sztuki, w której każdy z gości moich restauracji gra główną rolę..." wywiad z gościem specjalnym Magdą Gessler prowadzi Olga Kozierowska
20:40 Kolacja przygotowana przez Mistrzów Kuchni Hotelu Shearton przy akompaniamencie Carlo Rossi
21:00 Loteria nagród

Inwestycja: 50 pln/bilet
Konieczna rejestracja: konferencje@sukcespisanyszminka.pl
Liczba miejsc ograniczona!

d4bf5v8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4bf5v8