WP

Prawdziwa perełka. Nieznane zdjęcie rodziny Andrzeja Dudy

Donald Tusk jest jednym z niewielu polskich polityków, który prezentuje swoje życie prywatne na Instagramie. Profil założył w dniu 61. urodzin. Od tamtej pory regularnie udostępnia zdjęcia. Popularnością cieszą się zwłaszcza te rodzinne. Teraz w jego ślady poszedł Andrzej Duda, który zaktualizował konto.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prawdziwa perełka. Nieznane zdjęcie rodziny Andrzeja Dudy
Prawdziwa perełka. Nieznane zdjęcie rodziny Andrzeja Dudy (ONS.pl)
WP

Prezydent Andrzej Duda profil na Instagramie założył w 2012 roku. Teraz postanowił je reaktywować i po ponad sześcioletniej przerwie udostępnił na swoim koncie selfie. "Znów w Katowicach na Konferencji Klimatycznej ONZ COP24. Wspomagamy osiągnięcie kompromisu. Trzymajcie kciuki! #cop24" - napisał Andrzej Duda.

Za sprawą tej fotografii prezydent zwrócił uwagę na nieaktywne dotąd konto. Profil Andrzeja Dudy obserwuje niespełna 2000 osób. Można na nim znaleźć prawdziwe "perełki" i nieznane dotąd prywatne zdjęcia jego rodziny. Wśród nich znalazło się m.in. Kingi i Agaty Dudy, które siedzą w restauracji przy świecach oraz ze szlaku górskiego.

WP

To nie koniec. Zanim prawnik został prezydentem lubił chwalić się ujęciami z życia codziennego. Możemy podziwiać fotografię tortu, który upiekła dla niego córka na 40. urodziny, tchórzofretkę Fredzię, a nawet kwiaty włożone do czajnika elektrycznego.

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP