Trwa ładowanie...
d1okwln

Prof. Lew-Starowicz dosadnie o Isabel i Marcinkiewiczu. "To niesmaczne"

Konflikt Kazimierza Marcinkiewicza i jego byłej żony Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz coraz bardziej przypomina telenowelę. Ich zachowanie i publiczne "pranie brudów" skomentował prof. Zbigniew Lew-Starowicz. Jego zdaniem byli małżonkowie popełnili błąd.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prof. Zbigniew Lew-Starowicz komentuje konflikt Kazimierza Marcinkiewicza i jego byłej żony Isabel
Prof. Zbigniew Lew-Starowicz komentuje konflikt Kazimierza Marcinkiewicza i jego byłej żony Isabel (AKPA)
d1okwln

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz domaga się od byłego premiera zapłaty 120 tys. złotych zaległych alimentów. Kazimierz Marcinkiewicz przekonuje, że nie ma pieniędzy i ciężko pracuje na własne utrzymanie. Para nie stroni od komentowania swojego życia prywatnego w sieci.

Prof. Zbigniew Lew-Starowicz jest zniesmaczony ich zachowaniem. Przyznał, że gdyby skorzystali z pomocy fachowca, uniknęliby batalii, którą prowadzą za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zobacz także: Isabel Marcinkiewicz walczy o zaległe alimenty. Grozi byłemu mężowi więzieniem

d1okwln

– To jest niesmaczne i to mnie zaskoczyło. Myślałem jednak, że tam zostanie zachowana pełnia prywatności. Trzeba rozstawać się z klasą – podsumował prof. Lew-Starowicz w rozmowie z "Faktem".

– Ale to zdaje się była małżonka jest bardziej aktywna. To ona publikuje informacje w mediach społecznościowych – dodał. Odniósł się również do zdjęć publikowanych przez Marcinkiewicza. Zamieszczanie w sieci zdjęć nagiego torsu to nic innego jak próba "zachowania wiecznej młodości".

Zdaniem seksuologa, gdyby byli małżonkowie skorzystali z pomocy mediatora, nie byłoby takich – jak sam je nazwał – "scen". W obecności trzeciej osoby ludzie zachowują się inaczej, często rozumieją, że można rozstać się z klasą.

d1okwln

Profesor przyznał, że podczas terapii dochodzi do kłótni, ale dzięki mediatorowi wszelkie konflikty są rozwiązywane, a kłótnia kończy się konstruktywnie dla obojga partnerów.

Jak dowiedział się "Fakt", w piątek 22 marca do prokuratury wpłynęło zawiadomienie o podejrzeniu popełnieniu przestępstwa przez byłego premiera. Jego była żona, Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz, twierdzi, że uchyla się on od płacenia alimentów.

Źródło: "Fakt"

d1okwln

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Zachęca kobiety do ćwiczenia z lusterkiem. Wyzwalają orgazm

d1okwln

Podziel się opinią

Share
d1okwln
d1okwln