Promocja Lenovo Yoga – do 500 zł zwrotu za laptop z wyższej półki

Źródło zdjęć: © materiały partnera

17.05.2022 14:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jesteś nowoczesną kobietą. Preferujesz inteligentne zakupy. Chcesz nabyć produkt nie tylko najlepszej możliwej jakości, ale też w najlepszej możliwej cenie. Dlatego właśnie nowa promocja na laptopy z serii Yoga to propozycja dla ciebie.

Szukasz nowego laptopa do domu i do pracy? Jeżeli tak, to najnowsza oferta od Lenovo powinna zwrócić twoją uwagę. W ramach wiosennej promocji nie tylko można nabyć urządzenie o znakomitych parametrach i topowym wzornictwie. Biorąc w niej udział, kwalifikujesz się także do akcji zwrotu części poniesionego wydatku. Kupisz więc nie tylko urządzenie idealnie dostosowane do twoich potrzeb, ale też dostaniesz do 500 zł z powrotem na swoje konto!

Czas na twoją Yogę

Lenovo Yoga to uznana marka w świecie laptopów. To właśnie do tej rodziny urządzeń należą ultralekkie laptopy Yoga Slim oraz wielofunkcyjne urządzenia "2 w 1", które w jednej chwili można zmienić z klasycznego komputera w wygodny i poręczny tablet.

Najnowsza generacja tych produktów to urządzenia lekkie, wydajne i inteligentne – doskonałe do każdego zastosowania. Wystarczy jedynie wybrać model najbardziej pasujący do swoich potrzeb i preferencji i wysłać formularz zgłoszeniowy, by otrzymać zwrot części wydanych środków na konto. Oraz pełne wsparcie producenta. Zarówno Yoga Slim 7 jak i Yoga Slim 7 Pro posiadają w standardzie 2 lata usługi Premium Care. To rozszerzona gwarancja, która obejmuje na przykład wsparcie przy pierwszej konfiguracji oraz późniejszej obsłudze sprzętu i oprogramowania czy coroczną kontrolę kondycji urządzenia. W razie problemów, technik Lenovo zjawi się już następnego dnia roboczego i albo dokona naprawy na miejscu, albo zabierze laptopa do błyskawicznego serwisu.

Yoga Slim 7 Pro – najlepsza do pracy

Żeby zrozumieć, co jest kluczową zaletą tych laptopów, nie można po prostu spojrzeć na zdjęcia stylowej aluminiowej obudowy. Ani też porównywać podzespołów. Trzeba wziąć ten ultrabook do ręki i poczuć, ile waży. Najważniejszą cechą wszystkich laptopów, od samego początku, gdy tylko pojawiły się na rynku, była przede wszystkim mobilność. W przeciwieństwie do tradycyjnych komputerów osobistych nie były "przywiązane" do biurka. Można je było ze sobą zabrać gdziekolwiek tylko się chciało. Lenovo Yoga Slim 7 Pro ma tę cechę ewolucyjnie rozwiniętą do perfekcji. Głównie dlatego, że jego waga to nieco ponad kilogram, a potencjał maszyny zwiększa także mocna bateria. Gwarantuje ona nie tylko kilkanaście godzin użytkowania bez konieczności ładowania, ale też bardzo szybkie ładowanie wyczerpanego akumulatora. Po 15 min. znów ma on wystarczająco wiele mocy na dwie godziny użytkowania. Po godzinie zaś jest już naładowany w połowie!

© materiały partnera

Lenovo Yoga Slim 7 Pro to laptop ultramobilny. Ale nie tylko tym się wyróżnia. Wystarczy spojrzeć na jego linię, na stylowe wykończenia, na gładką i gustowną aluminiową obudowę. To jest po prostu atrakcyjne urządzenie, które do tego posiada dużą moc. Jego sercem jest szybki procesor firmy Intel z certyfikacją Intel® Evo™ oraz układ graficznym Intel® Iris® Xe. Ten duet powinien bez trudu poradzić sobie z każdym programem wykorzystywanym przez ciebie do pracy. I do rozrywki również. To zastosowanie jest wspierane przez topową matrycę ekranu oraz rozwiązania zgodne z wysokimi standardami Dolby Vision i Dolby Atmos. Mamy więc nie tylko wysoką wydajność w pracy, ale też wygodę po jej zakończeniu.

Yoga 2 w 1 – najlepsza do domu

© materiały partnera

Lenovo Yoga 7 to linia urządzeń najbardziej znana ze swojej innowacyjnej koncepcji laptopa konwertowalnego. W jednej chwili jest on zwykłym laptopem, w drugiej zaś poręcznym tabletem. Dzięki opatentowanemu zawiasowi można odchylić klawiaturę do samego końca, umieszczając ją za dotykowym ekranem i cieszyć się funkcjonalnością przenośnego urządzenia do multimediów.

Domowych zastosowań dla takiego rozwiązania jest mnóstwo. Czy ktoś zabiera ze sobą laptopa do kuchni, by w trakcie przygotowywania posiłku oglądać serial albo sprawdzać przepisy w sieci? Czy stawia go w pobliżu w czasie prasowania? Albo ćwiczeń? Czy daje go dzieciom bawiącym się na podłodze, żeby mogły się zająć oglądaniem bajek lub jakąś grą? Tylko jeśli nie mamy innego wyboru. A tablet? Jak najbardziej. Lenovo Yoga 7 to jednocześnie i laptop, i tablet. Wszystko zależy od tego, jak bardzo odchylisz jego klawiaturę. Może ci służyć wszędzie i w każdej sytuacji. I to bez żadnych kompromisów, jeśli chodzi o parametry.

Konwertowalna Lenovo Yoga 7 to urządzenie prawdziwie uniwersalne – sprawdzi się w każdym zastosowaniu. A do tego objęte jest przez Lenovo dodatkową promocją, co sprawia, że staje się prawdziwie inteligentnym wiosennym zakupem.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także