Trwa ładowanie...

Przejmujący spot o prawdziwym życiu. Ikea mówi nam "dość"

Ikea potrafi wzruszyć jak mało kto. Spoty szwedzkiej marki rozczulają, ciekawią, skłaniają do myślenia. Czasami sprawiają, że na chwilę się zatrzymasz, spojrzysz inaczej na swoje i innych życie i za to również ją kochamy. Kolejny spot z serii "Where life happens" (Gdzie dzieje się życie) porusza prawdziwym przedstawieniem życia mamy. Z tym obrazem wiele z nas może się identyfikować.

Share
Przejmujący spot o prawdziwym życiu. Ikea mówi nam "dość"
Źródło: Youtube.com
d1hyh1m

Były rozstania, miłość, adopcja. Poruszająca historia chłopca, którego rodzice postanowili się rozwieść, czy kampania ukazująca prawdziwe rodzicielstwo bez koloryzowania, przesładzania. Teraz widzimy kobietę, matkę nastolatków. Reklama zatytułowana "Enough" (Dość) pokazuje, że życie bywa szare.

Zmęczona mama wraca z pracy, jedzie autobusem, robi zakupy, potem w rękach niesie ciężkie torby i zwyczajnie brak jej sił. Wydaje się, że jest mamą samotną, która może liczyć tylko na siebie i ewentualną pomoc swoich nastoletnich dzieci. Niestety, nie zawsze tak jest. Wchodzi do mieszkania i zwyczajnie ma dość. Już wystarczy, tak dłużej być nie może – zdaje się przekazywać nam swoimi oczami, w których widać jej przemęczenie.
Jednak dalej dzieje się coś, co daje jej nadzieję.

Czasami potrzeba wybuchu, aby nastąpiła zmiana. Ta czwarta już reklama jest dziełem reżysera Martina Wernera i przynajmniej na razie, pokazywana jest jedynie w Szwecji.

Zobacz też: Seksting - jak chronić przed nim dziecko?

d1hyh1m

Podziel się opinią

Share
d1hyh1m
d1hyh1m