Trwa ładowanie...
dv8t8wc

Przemysław Kossakowski o relacji z Martyną Wojciechowską. Nie potrzebują ślubu, by czuć się rodziną

Przemysław Kossakowski z miłości do Martyny Wojciechowskiej przeprowadził się do Warszawy. Podróżnik dementuje pogłoski dotyczące ich ślubu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski (ONS.pl)
dv8t8wc

Nowy program Przemysława Kossakowskiego "Zespół w trasie" zadebiutuje już wiosną tego roku. Zobaczymy w nim dziennikarza, który wraz z szóstką młodych osób cierpiących na zespół Downa wyruszy w daleką podróż. Chociaż Martyna Wojciechowska określa ten program mianem "dzieła rodziny", wcale nie ma to związku z pogłoskami o ślubie.

Przemysław Kossakowski o związku z Martyną Wojciechowska

Przemysław Kossakowski zdradził na łamach "Show", że określenie programu mianem "rodzinnego" wcale nie było oświadczeniem dotyczącym ślubu. Podróżnicy czują się rodziną bez względu na zwyczajowe formalności.

"Jeśli dobrze zrozumiałem, Martyna Wojciechowska jest dumna z projektu, w który się zaangażowałam, gdzie bohaterami są ludzie z zespołem Downa" – stwierdził.

dv8t8wc

Chociaż para nie planuje legalizować związku, miłość w tej relacji wciąż kwitnie. Przemysław Kossakowski stwierdził, że ma teraz zupełnie inne priorytety i to właśnie ze względu na miłość przeprowadził się do stolicy.

"Wolałbym mieszkać gdzieś indziej niż w metropolii. To nie jest atak na Warszawę, tylko na miasto jako takie. Przez 10 lat mojego życia połowę tego czasu spędziłem na wsi. Miasto jest dla mnie toksycznym kopcem termitów" – przyznał podróżnik

Gdyby nie związek z Martyną, Przemysław Kossakowski z pewnością byłby gdzie indziej. Podróżnik podkreśla jednak, że to właśnie w Warszawie rozgrywa się teraz jego życie osobiste.

Zobacz także: Siłaczki odc. 6. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dv8t8wc

Podziel się opinią

Share

dv8t8wc

dv8t8wc